تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال از ممیز شناور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آقا بالاخره نفهمیدم ...
برای محاسبه کوچک ترین عدد مثبت .. باید نما رو ماکسیمم در نظر بگیریم یا مینیمم؟؟؟
آخه بخدا کتاب پوران هادی یوسفی تو ۲ تا سوال متضاد حرف زده
Sad
میشه کلا بگین چطوریه؟؟؟؟؟؟؟
ممیز شناور بحث جالب و ساده ای هست اموزش کامل اون تو بخش زیر هست شما باید تمام نکاتش رو بخونید تا بتونید به سوالاتش ج بدین تو این بخش فرض کردیم شما ممیز شناور رو میخواهی از صفر یاد بگیری و کاملن خوداموز تدریس شده و طبق مثالهای پوران هست
اونجا همین سوال شما رو هم پاسخ گفتیم با دوبار خوندن اون تاپیک ممیز شناور رو کاملن متوجه میشید فقط درس اول رو بخونین !
فقط خواهشی که دارم اونجا فقط بخونید اگه سوالی داشتید باز از بخش درخواست اعضا مطرح کنید تا به سوالتون ج داده بشه و محدود نشین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(26 آذر 1391 02:25 ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط: [ -> ]ممیز شناور بحث جالب و ساده ای هست اموزش کامل اون تو بخش زیر هست شما باید تمام نکاتش رو بخونید تا بتونید به سوالاتش ج بدین تو این بخش فرض کردیم شما ممیز شناور رو میخواهی از صفر یاد بگیری و کاملن خوداموز تدریس شده و طبق مثالهای پوران هست
اونجا همین سوال شما رو هم پاسخ گفتیم با دوبار خوندن اون تاپیک ممیز شناور رو کاملن متوجه میشید فقط درس اول رو بخونین !
فقط خواهشی که دارم اونجا فقط بخونید اگه سوالی داشتید باز از بخش درخواست اعضا مطرح کنید تا به سوالتون ج داده بشه و محدود نشین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببینید من خوندم اما تو تست ها سوال ۳۹ کتاب که مربوط به کامپیوتر ۸۶ هست... کلا نما رو ماکسیمم در نظر گرفته Sad
ج
از باتوجه به سوال مشخص میشه که بیتهای صفر تا 9 مربوط به مانتیس
بیت ده تا 14 مربوط به نما
بیت 15 مربوط به علامت عدد
Max نما و ماکسیمم مانتیس همه بیتها رو یک قرار بده
واسه Min هم همونکار فقط علامت عوض میشه!
چون از علامت عدد مقدار 1/4 کسر شده با ید با ضرب عدد 4 نتیجه رو تصحیح کنی با این اوصاف ضریب هردو عدد میشه 3
و تست جواتبش میشه 4
لینک مرجع