تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد زبان مسقل از متن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
آیا این زبان مستقل از متنه؟
{0<=a^i b^2i,i}
(13 دى 1391 03:33 ب.ظ)fas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
آیا این زبان مستقل از متنه؟
{۰<=a^i b^2i,i}

بله مستقل از متن است ، به ازای هر a ورودی دو تا AA وارد پشته کن در ادامه با ورود هر b یه A رو از پشته POP کن .
برای پیاده سازی زبان به حافظه نامحدود نیاز داریم و الفبای زبان به هم وابستگی تعدادی دارند پس مستقل از متن است
(15 دى 1391 04:43 ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 دى 1391 12:00 ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]برای پیاده سازی زبان به حافظه نامحدود نیاز داریم و الفبای زبان به هم وابستگی تعدادی دارند پس مستقل از متن است

عجب!!!!!!!!!!!!SleepySleepySleepySleepySleepy

احتمالاً خانم fatima1537 منظورشون رو بد بیان کردن. بنظرم استدلالشون این بود که این زبان بدلایل ذکر شده منظم نیست.
دوستانی که ارسالتون پاک شده توجه کنید برای تذکر میتونید از پیام خصوصی استفاده کنید. درضمن مدیر بخش بودن دلیل بر دانایی کل نیست. ما هم کاربرای همین سایت هستیم که قبول کردیم انجمن هارو منظم نگه داریم. اشتباه از هر فردی سر میزنه. فروم هم جای بحثه. بحث منطقی کنیم با کسی که نظرش با ما متفاوته که یا ما به اشتباهمون پی ببریم و یا طرف مقابل رو قانع کنیم. این اشتباهات ممکنه برای کس دیگه ای هم پیش بیاد و با دیدن بحث ها قانع بشه. از وظایفم توی این فروم اینه که ارسالهای اضافی و تشکرات زیر جوابها رو پاک کنم. هرچند بخاطر کنکور کمتر به ارسالهای قدیمی رسیدگی کردم و وظیفه ام رو خوب انجام ندادم ولی هیچوقت بحثهای انجام شده روی جواب رو حذف نکردم. سر جواب دادن به سوالات با چندنفر از مدیران هم بحث میکردم. ارسال یکی از مدیران رو بخاطر همین که دلیل قبول کردن جواب من رو مدیریت من توی اون درس اعلام کرد پاک کردم.
لینک مرجع