تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نتايج پذيرش فارغ التحصيلان ممتاز دوره بدون آزمون ارشد آزاد فردا اعلام مي شود(اسفند91)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به گزارش خبرنگار مهر، نتایج پذیرش فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی نیمـسال دوم سال 92-91 که در بدون آزمون مقطع کارشناسـی ارشد ناپیوسته ثبت نام کرده اند و فارغ التحصیلان ممتاز رتبه های اول و دوم کارشناسی ارشد با آزمون 91، فردا پنجشنبه 10 اسفندماه اعلام می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از نتیجه خود اطلاع یابند.

وی در خصوص نحوه پذیرش ممتازین بدون آزمون ارشد، گفت: نحوه پذیرش فارغ التحصیلان ممتاز بدین گونه است که ابتدا این دسته از داوطلبان در رشته های انتخابی بیست گانه و در واحد محل فراغت از تحصیل خود بررسی و ارزشیابی می شوند و سپس در صورت عدم پذیرش رشته/محل های بیست گانه ملاک عمل قرار می گیرند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در ادامه افزود: پذیرفته شدگان ممتاز دوره بدون آزمون و رتبه های اول و دوم با آزمون ارشد می توانند در روز شنبه 12 اسفندماه به واحدهای پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اقبالی در ادامه تأکید کرد: پذیرفته شدگان باید به هنگام مراجعه به واحدهای پذیرفته شده مدارکی شامل اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت، اصل شناسنامه و دو برگ تصویر خوانا از تمام صفحات، اصل و یک برگ را به همراه داشته باشند.

خبرگزاری مهر
9/12/91
به نظرتون اگه کسی قبول بشه کلاس هاش از کی شروع میشه
از مهر سال آینده؟

چون گفته 12 اسفند برن ثبت نام
(09 اسفند 1391 11:15 ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون اگه کسی قبول بشه کلاس هاش از کی شروع میشه
از مهر سال آینده؟

چون گفته ۱۲ اسفند برن ثبت نام
والا دوست عزیز این طور که من می دونم یک هفته بعد از ثبت نام میرند سر کلاس و واحد کمتری براشون ارائه می کنند ولی در کل حق با شماست چون خود من همین سوال از مرکز آزمون پرسیدم جواب درستو حسابی بهم ندادندHuhHuh
اگه ثبت نام کنیم
اما بعدش دولتی قبول بشیم
حق انصراف داریم دیگه؟
نتایج اومد ولی من قبول نشدم
خداییش دانشگاه آزاد هم خیلی مسخرس
من فارغ التحصبل شدم
ولی نوشته نتیجه حذف - عدم دارا بودن سابقه صدور مدرک در اداره کل فارغ التحصیلان
(10 اسفند 1391 10:55 ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط: [ -> ]نتایج اومد ولی من قبول نشدم
من فارغ التحصبل شدم

کاری نمیشه کرد ؟ واقعا انصاف نیست !!! مقصر دانشگاه هست که مدرک صادر نکرده یک سال هست که فارغ التحصیل شدم....یه مدرک صادر نکرده !!!!
(10 اسفند 1391 11:17 ق.ظ)ubc نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 اسفند 1391 10:55 ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط: [ -> ]نتایج اومد ولی من قبول نشدم
من فارغ التحصبل شدم

کاری نمیشه کرد ؟ واقعا انصاف نیست !!! مقصر دانشگاه هست که مدرک صادر نکرده یک سال هست که فارغ التحصیل شدم....یه مدرک صادر نکرده !!!!

کارمندان گیج قراره شنبه جواب استعلام رو بدن
شنبه
خداییش خیلی حالم گرفت
خیلی جلو می افتادم Sad اگه قبول میشدم
(10 اسفند 1391 02:42 ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 اسفند 1391 11:17 ق.ظ)ubc نوشته شده توسط: [ -> ]
من فارغ التحصبل شدم

کارمندان گیج قراره شنبه جواب استعلام رو بدن
شنبه
خداییش خیلی حالم گرفت
خیلی جلو می افتادم Sad اگه قبول میشدم
حیف شد، ولی به نظرم اینها تخلف کردن حداقل باید به دانشگاه ها مهلت میدادن تا اعلام استعلام کنن. نباید به این زودی اعلام نتایج میکردن. من که ساکت نمیشینم، پی گیری میکنم. بخاطر همچین چیز مسخره ای باید عقب بمونم !!!
من هوش مصنوعی مشهد قبول شدم با معدل 17/26!

فکر نمی‌کردم با این معدل قبول شم! کاش شبکه‌ی قزوین یا گرمسار رو هم میزدم! خیلی پشیمونم!!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما نمیدونین آخر قبولی شبکه قزوین چند بوده؟

اگه میدونید بگیو منو از وجدان درد خارج کنید!
(10 اسفند 1391 04:23 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]من هوش مصنوعی مشهد قبول شدم با معدل ۱۷/۲۶!

فکر نمی‌کردم با این معدل قبول شم! کاش شبکه‌ی قزوین یا گرمسار رو هم میزدم! خیلی پشیمونم!!

شما نمیدونین آخر قبولی شبکه قزوین چند بوده؟

اگه میدونید بگیو منو از وجدان درد خارج کنید!

بهتره همین رو غنیمت بدونید، من چی بگم که معدلم از شما بالاتر بوده ولی حذفم کردن SadSadSad
اخه من کجا و هوش کجا.
واسم مهم نیست میخوام بدونم قزوین با چند آوردن بچه ها...
دوستان اینجا رو یه سر بزنید لطفن:

من فارغ التحصبل شدم
دوست عزیز نگران نباش چون شما را در مرحله دوم که شهریور ماه است شرکت می دهند و انشاالله تو مرحله دوم قبولید .دوست من هم پارسال مثل شما بود که شهریور نرم افزار تهران جنوب آوردShy
خداییش خیلی نامردیه
دانشگاه ما جواب استعلامو نداده هنوز
لینک مرجع