تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتقال مانشت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و آرزوی اوقات خوب و خوش.
سرور مانشت راس ساعت ۱۲ امشب به مکان دیگری (Buffalo-NY) منتقل خواهد شد.
در صورت مشاهده هر گونه اختلال لطفا صبور باشید.

سرور جدید دارای منابع دو برابر سرور قبلی است و ان شا الله در سال جدید پاسخگوی نیازهای مانشت بوده و دچار مشکل نشود.
دستتون درد نکنه آقای دکتر ، الان 12:30 هستش فعلا هیچ مورد خاصی وجود نداره ، به هر دلیلی هم که باشه سرعت لود صفحات خیلی خوبه.
مرسی دکتر تنهایی . الان ساعت ۱۲:۳۵ هستش و سرعت مانشت عالیه Big Grin
اگر این پیغام را مشاهده می‌کنید عملیات انتقال برای شما به درستی انجام شده است. در غیر این صورت نیاز به flush dns خواهید داشت.
راهنما:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سرویس چت مانشت مجدد فعال شد.
فکر کنم هنو یه جاهایی از دیتابیس مشکل داره(ارسال هدیه) بانک گفت ارسال شد بعدش واس وصل شدن به مانشت ارور در مورد My BB دادUndecided
(09 فروردین 1392 12:39 ق.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم هنو یه جاهایی از دیتابیس مشکل داره(ارسال هدیه) بانک گفت ارسال شد بعدش واس وصل شدن به مانشت ارور در مورد My BB دادUndecided

مشکل از https از خارج ایران به بانک ملت هست. مشکل کل اینترنت ایران تو این مدت هست و کاریش نمی‌شه کرد. دنبال راه حل هستیم.
مشکل درگاه با بالا بردن زمان اجرای php و mysql حل شده. منتها به دلیل اختلال شدید در https ممکنه که حدود ۳۰ تا ۶۰ ثانیه طول بکشه.
واسه من گاهی اوقات مشکل پیش میاد ولی الان همه چیز خوبه .
با تشکر.
خیلی بهتر شده دکتر
مانشت تازه نفس شده
من سرور قبلی رو بسته بودم عجیبه که چطوری تونستید اونجا مطلب بگذارید. فکر می‌کنم که مشکل از DNS کش سروری بوده که بهش متصل بودین. در هر حال، مراحل انتقال این سری بدون اینکه کسی متوجه بشه انجام شد Big Grin فقط مشکل اونجاست که شما به سرور قبلی متصل بودین (به دلیل کش) و در مکان اشتباهی مطالبتون رو گذاشتین.
به سرور قبلی در آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دسترسی دارید و احتمالا بتونید مطالب رو از اونجا بردارید.
لینک مرجع