تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: من همینی هستم که هستم....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مرا قضاوت مکن آنچه بر من گذشته حتی تصورش هم برای تو سخت است اگر چنین می کنم حتمآ دلیلی دارد اگر چنین هستم حتمآ دلیلی دارد. امروز خدا را بسیار سپاسگذارم که از قلبم با خبر است دیگران ممکن است نسبت به نیت های خوبم دچار کج فهمی شوند ، گفتار و کردارم را قضاوت کنند، عیب جویی کنند و مرا به خاطر آنچه که حقیقتش را درک نمی کنند سرزنش کنند اما خدا از درون من مطلع است.... او می داند که در حال آموختن، سعی و تلاشم تا به آنچه که او خواسته است تبدیل شوم، چنان قوی باشم که از آدمهای نالایق بگذرم و آنقدر صبور باشم که برای آدمهای لایق به انتظار بنشینم،همیشه ترجیح دهم تنها باشم و با وقار تا اینکه در رابطه ای باشم که بخاطرش لازم باشد عزت نفسم را قربانی کنم....و اما توصیه ای به شما دوست عزیز!! خدا هیچ گاه شما را تهی رها نخواهد کرد، او هر چیزی را که از دست میدهید جایگزین خواهد کرد اگر از شما میخواهد چیزی را زمین بگذارید، به این دلیل است که می خواهد چیز بهتری بردارید..
خوبه دیگه پس همه میتونن خودشونو توجیه کنن. هر کی هرکاری خواست بکنه بگه همینی که هستم. نه قانونی نه عرفی هیچی . هردمبیل
بیشتر دل خوشی دادنه تا واقعیت!
واقعا" جالب بود- این حرفا میتونه حرفای دل هر انسانی تو این دور و زمونه باشه
با خوندن این متن آدم احساس سبکی میکنه
لینک مرجع