تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خواستم ببینم که برای حل کردن مسئله فروشنده دوره گرد چه روشهایی وجود داره و به روش برنامه نویسی پویا چه طور پیاده سازی میشه ؟
ممنون میشم کمک کنید .
TSPبه روش های برنامه نویسی پویا و شاخه و حد حل میشه.
منظورتون از پیاده سازیش یعنی کدنویسی هست؟
شاخه و حد چیه ؟ روش ژنتیک چی در مورد اون چیزی نشنینید ؟
آره منظورم همون کدش هست .
(16 اردیبهشت 1392 06:57 ب.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط: [ -> ]شاخه و حد چیه ؟ روش ژنتیک چی در مورد اون چیزی نشنینید ؟
آره منظورم همون کدش هست .

یه روش های بیولوژیکی هم هست که می تونید راجع بهش تحقیق کنید ، متاسفانه من خودم دقیق نمی دونم اما دیدم که مسئله فروشنده دوره گرد رو با مسائل بیولوژیکی هم حل میکنن .
(15 اردیبهشت 1392 11:38 ب.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط: [ -> ]خواستم ببینم که برای حل کردن مسئله فروشنده دوره گرد چه روشهایی وجود داره و به روش برنامه نویسی پویا چه طور پیاده سازی میشه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

========
گذشته از روش های گفته , با استفاده از الگوریتم های ژنتیک و ممتیک و... نیز قابل حل می باشد. (از جمله مسائل ساده ای است که با ژنتیک حل می شود)
سلام. یه کدی رو من امروز تو سیستمم پیدا کردم برای حل TSP. البته مال زمان جوونی هامه. سال 88 .
اگه هنوز هم نیازی به این کد دارید می تونم براتون قرار بدم. از همون روش ساده بهره گرفته و با C++ نوشته شده.
(15 خرداد 1392 10:36 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. یه کدی رو من امروز تو سیستمم پیدا کردم برای حل TSP. البته مال زمان جوونی هامه. سال ۸۸ .
اگه هنوز هم نیازی به این کد دارید می تونم براتون قرار بدم. از همون روش ساده بهره گرفته و با C++ نوشته شده.

سلام میشه بزارید
لینک مرجع