تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تغييرات تدريجي تيم مديران مانشت در خردادماه 92
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان گرامی
برای اداره مناسبتر و پویای مانشت و با شروع فصل جدید کنکور ارشد ،بتدریج مدیرانی به تیم مدیران در خلال خردادماه افزوده و بعضی مدیران که تمایل به همکاری ندارند از جمع مدیران مانشت خارج خواهند شد.
سعی کردم منتظر بشم تا همه را با هم اعلام کنم ولی بعضی بخشها هماهنگی اش سخت تره. بعضی بخشها روانتره.
فکر کنم بعضی بخشها مثل مشاوره را بهتره زودتر سر و سامان بدهم.

در مورد تالارهای درسی شاید کمی با تاخیر انجام بشه ولی در مورد سایر تالارها زودتر.

بهر حال اینکار بتدریج در خرداد ماه انجام میشه و البته بعد از خرداد هم همیشه تیم مدیران برای جذب دوستانی که در هر بخش میتونن کمک کنند باز خواهد بود.
فعلا" دوست گرامی آقای jahani جهت مدیریت بخش مشاوره کنکور ارشد به تیم مدیران می پیوندند.
سایر تغییرات مدیران نیز تدریجا" در همین تاپیک اعلام میشوند.
این تغییرات را فعلا" در تیم مدیران مانشت داریم:

اقای آرتا مدیریت درس معماری کامپیوتر(مشترک مهندسی و ای تی) و درس برنامه سازی و کامپایلر(تخصصی نرم)
آقای جهانی مدیریت درس مدیریت رشته آی تی و مهندسی نرم افزار

خانم good- wishes
مدیریت تالارهای انجمن ، مباحث عمومی ، اخبار، بایگانی ، استخدام

خانم good student67
مدیریت تالار زندگی دانشجویی، بازارچه کتاب

ضمنا" اقای هاتف مدیریت لینکهای جزوات و کتب و ویسها و منابع را بعهده خواهند داشت و میتونید در مورد مسائل مربوط به لینکها، دانلود و اپلود ویس و جزوه و کتاب با ایشان هماهنگ کنید.

همچنین دوست گرامی اقای سید جوادی بجهت مشغله درسی و کاری درخواست واگذاری جاشون را به دوستان جوانتر کرده اند . از زحمات ایشان در طول مدت مدیریتشون سپاسگزارم و امیدوارم باز هم درصوریت که وقت پیدا کردند با مانشت همکاری کنند.

بزودی برای دوستان جدید امکانات مدیریتی ایجاد خواهد شد.
به دوستان مدیر جدید تبریک میگیم. انشالله موفق باشند. (صورتی شدنتون مبارک). Smile
و از همه مدیران فعلی و گذشته هم بابت بودنشان سپاسگزاریم.
ما روهم صورتی کنید. خیلی وقته آبی ام Sad
(21 خرداد 1392 12:05 ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]این دوستان نیز تا فردا شب به تیم مدیران مانشت خواهند پیوست.
آقای Andrew.s.Tanenbaum اداره درس سیستم عامل را بعهده خواهند گرفت. (سیلبرشاتز و استالینگز هم قرار بود بیایند که نیومدندSmile)

خانم The Best درس ریاضی مهندسی را مدیریت میکنند.

آقای MSZ هم مدیریت تالار زبان را بعهده میگیرند و البته مدیریت مشترک درس شبکه های کامپیوتری را هم خواهند داشت.
تبریک به تمامی مدیرانCool
والا من طی صحبتی که باهاشون داشتم مثل اینکه سیلبرشاتز و استالینگ خیل دوست داشتن بیان و به شدت دلخورن انگار به علت کهولت سن تایید صلاحیتشون نکردینBig Grin
دوستای عزیز عجب گیر 3 پیچی به اسطوره سیستم عامل دادینا Big GrinTongue
به سیلبر گفتم بیا،کار داره زنش نمیذاره بیاد.میگه باید بچه بزرگ کنی.استال هم شیفته فلاسفه شامخوار شده،جدیدا وارد جمعشون شده شدن 6 تا.هی میخورن و فکر میکنن.وقت نداره بیاد.Big Grin
جدا از شوخی،بقول دکتر حقیقت فاصله تننباوم با سلبر،مثل تفاوت یه متخصص قلب با یه پرستار می مونه.
عنوان تاپیک رو اصلاح کنید.
لینک مرجع