تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: در اختیار قرار دادن خلاصه نویسی های رتبه های برتر مانشت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همگی!
اگر این درخواست را خودخواهانه و پرتوقعی برداشت نکنید، می خوام از رتبه های برتر کنکور ۹۲ و ۹۱ و... بخوام اگر(که حتما دارن) خلاصه درس ها رو دارن، از اونها عکس بگیرن و اونها رو در اختیار بچه های کنکوری ۹۳ قرار بدن.
مخصوصا درس های حفظی که خیلی زمان بر و حجیم هستند، مثل مهندسی نرم افزار، مثل مدیریت، مثل ساختمان داده و...
اگه دوستان زحمات این کار رو بکشن، بگن این خلاصه ها از روی چه منبعی هست!
=-=-
ضمنا می دونم که خلاصه نویسی یک نفر با نفر دیگر متفاوته و نیاز به تذکر نیست اما به سرعت مطالعه همه قطعا می تونه کمک کنه و ضمنا یک دیدگاه کلی به فردی که بعد از فاصله زمانی طولانی از پاس کردن اون درس، به سراغش میره، میده.
(09 خرداد 1392 10:00 ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی!
اگر این درخواست را خودخواهانه و پرتوقعی برداشت نکنید، می خوام از رتبه های برتر کنکور ۹۲ و ۹۱ و... بخوام اگر(که حتما دارن) خلاصه درس ها رو دارن، از اونها عکس بگیرن و اونها رو در اختیار بچه های کنکوری ۹۳ قرار بدن.
مخصوصا درس های حفظی که خیلی زمان بر و حجیم هستند، مثل مهندسی نرم افزار، مثل مدیریت، مثل ساختمان داده و...
=-=-
ضمنا می دونم که خلاصه نویسی یک نفر با نفر دیگر متفاوته و نیاز به تذکر نیست اما به سرعت مطالعه همه قطعا می تونه کمک کنه و ضمنا یک دیدگاه کلی به فردی که بعد از فاصله زمانی طولانی از پاس کردن اون درس، به سراغش میره، میده.

خلاصه نویسی هرکس فقط به درد خودش میخوره . اگه شما خلاصه ی دیگران رو بخونین هیچی حالیتون نخواهد شد .

از ما گفتن !
(09 خرداد 1392 11:04 ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1392 10:00 ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی!
=-=-

خلاصه نویسی هرکس فقط به درد خودش میخوره . اگه شما خلاصه ی دیگران رو بخونین هیچی حالیتون نخواهد شد .

از ما گفتن !

اون ضمنا آخر رو قبلا خودم گذاشتم دوست گرامی !!! خودم هم وافقم به همچین مطلبی ولی دو مورد از دلایلی که این درخواست رو کردم هم خودم همون اول ذکر کردم!
منم کاملا موافقم میتونه کمک خوبی
تو دوران دانشجویی از خلاصه نویسی های دانشجوهای خوب استفاده کردم خیلیییییییییییییییییییی موثرهCool
به چندین دلیل میگم!
1- ممکنه کسی(حتی فارغ التحصیل کارشناسی) اصلا نحوه خلاصه نویسی سیستماتیک و خوب رو بلد نباشه! این خلاصه های چون خلاصه های مفیدی بودن، می تونه بهش کمک کنه.
2- ممکنه کسی خلاصه نویسی بلد باشه ولی برای درس های محاسباتی مثل گسسته نه درس های حفظی مثل مهندسی نرم افزار و مدیریت و...! خب این بهش کمک می کنه.
3- ممکنه کسی درسی مثل ساختمان داده(که اکثرا ترم 3 پاس کردن) رو اوووووه!!! اِن سال قبل پاس کرده باشه و حتی سرفصلاش یادش نمونده یا فقط سرفصلاش یادشه، خب خلاصه نویسی ی یاداوری و اصطلاحا تریگر کردم آنچه او یاد گرفته است، میشه.
4- برای شخصی مثه من که درسی مثه مدیریت رو اصلا سررشته ندارم و اصلا نمیدونم چیا داره و اصنم نمیخوام فعلا ها روش وقت بذارم و گذاشتم اگه وقت کم نیمد، بخونمش، خب خوندن خلاصه نویسی های ی فرد موفق، یک امتیازه!!!
5- خلاصه نویسی های هر فصل یک درس، دید کلی برای هر کسی میده، بذارید این طور بگم، دو حالت داره:
الف) در فصلی ضعیف هستم، یا نسبت به فصلی دید خوبی ندارم یا خوندنش سخته برام و... به هر دلیلی وقتی میخوام اون فصل رو برای خوندن شروع کنم، حس خوبی ندارم، خب اگر قبلش ی خلاصه خوب از یک درس رو بخونم، کلمات کلیدی اون فصل رو ی نگاه بندازم و چهارچوب اون فصل رو بدونم و ... وقتی می خونم، حس بهتری پیدا می کنم.
ب) در فصلی متوسط یا قوی هستم، مرور جزیی روی خلاصه های اون فصل شارژم می کنه..
و.....
دوستان اگر با رتبه برترای مانشت آشنایی دارید، ازشون بخواین به این تاپیک سر بزنن شاید موافق بودن!
من تازه واردم هنوزWink
کار خوبیه به نظرم. من به خلاصه نویسی عادت نداشتم که شایدم ضرر کرده باشم از این بابت توو یکی دو هفته قبل کنکور.
اگه خلاصه ای داشتم حتما میذاشتم. ولی شرمنده که هیچ خلاصه ای موجود نیست Smile
(10 خرداد 1392 11:02 ق.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط: [ -> ]کار خوبیه به نظرم. من به خلاصه نویسی عادت نداشتم که شایدم ضرر کرده باشم از این بابت توو یکی دو هفته قبل کنکور.
اگه خلاصه ای داشتم حتما میذاشتم. ولی شرمنده که هیچ خلاصه ای موجود نیست Smile

جدا؟ من فکر می کردم هر کی رتبه اورده، خلاصه نویس خفن بوده یا حداقل یکی از لزوم دوره جمع بندی داشتن خلاصه خوبه Tongue
به هر حال دست گلتون درد نکنه که اومدید و جواب دادید Smile
مهندسی نرم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدار منطقی :

هوش :

طراحی الگوریتم :

معماری مانو :

گسسته :

ساخنمان مقسمی :

دوستان ی سر هم به اینجا بزنید:

سلام.

ایشالا به زودی واسه تمام درسا خلاصه هام رو میزارم Smile
(18 خرداد 1392 07:29 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

ایشالا به زودی واسه تمام درسا خلاصه هام رو میزارم Smile

سلام
دستت درد نکنه واقعا!
من موندم خلاصه افراد دیگه به چه درد آدما می خوره؟
بابا یه نگااااهی به دوروورتون کنید.
زیاد دنبال فرمول و متن خاصی نگردید
من شخصا چون بلد نیستم شیوه خلاصه نویسی رو و عادت به خوندن کل کتاب دارم،میخوام ببینم دوستان چه شیوه هایی رو واسه خلاصه نویسیشون به کار میبرن.با دیدن خلاصه نویسیاشون خیلی چیزا قراره دستم بیاد
بابا خلاصه ها حکم طلااااااااااااااست واسه من
وقتی میخوام خلاصه بنویسم بعد چند لحظه متوجه میشم دارم تمرین املا میکنمBig Grin
سلام

خلاصه نویسی میتونه خیلی در دوران جمع بندی کمک کنه ولی من خودم چون خیلی سریع درس میخوندم اصلا خلاصه ورنداشتم
به نظر من هم خیلی می تونه مفید باشه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع