تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جزوه سیستم عامل پیشرفته دکتر ابراهیمی مقدم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
جزوه دکتر ابراهیمی مقدم رو قبلا گذاشته بودم ولی مکان درستی قرار نداشت و بچه ها نمی تونستن پیداش کنن!
جزوه خیلی خوبیه و افرادی که وقت ندارن یا حوصله نمی کنن کتابای مرجع رو بخونن توصیه می کنم این جزوه رو حتما بخونن.
لینک جزوه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون فرید جان لطف کردی...
تشکر.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2
من از رو این جزو خوندم شدم 16 دانشگاه پیام نور بودم
خیلی جزوه عالی هست برای کنکور به درد می خوره
ممنون لطف کردید
مرسی فرید جان.
Big Grinسلام دکتر جان.
میشه اکه جزوه ایچیزی دارید واسه دانلود بزارید لطفا
مثل تحلیل و طراحی الگوریتم ها
سیستم عامل پیشرفته
داده ساختارها
مرسیییییییی
خدا خیرتون بده
همونطور که دوستمون گفتن اگه جزوه ی درسهای دیگه روهم تونستین اینجا بزارید که خیلی عالی میشه.
تنبلی نکنین دیگه! Tongue آخه داده ساختار و الگوریتم که با جزوه خوندن نمیشه! واسه این دو تا درس تقریبا هرچی جزوه خوب وجود داره تو سایت معرفی کردن بچه ها.
مرسی دکتر فیضی
Idea
(05 مهر 1392 08:02 ب.ظ)Farid_Feyzi نوشته شده توسط: [ -> ]تنبلی نکنین دیگه! Tongue آخه داده ساختار و الگوریتم که با جزوه خوندن نمیشه! واسه این دو تا درس تقریبا هرچی جزوه خوب وجود داره تو سایت معرفی کردن بچه ها.

آقای دکتر شما درست می فرمایید ولی واقعا نمی شه سوالای داده ساختارها و الگوریتم را حل کرد مثلا مطالب را بخوبی یاد میگیریم ولی سوالات یه جوری طرح میشه انگار بازی و ریاضیه؟
چجوری میشه سوالات را با موضوعات تطبیق داد اصلا منبع سوالات کجاست؟
مثلا همیشه توی آرایه یا هیپ دنبال یه عنصریم تحت یک شرایط خاص
یا دنبال max وmin و هزار تا راه واسشون هست.
مشکل تطبیق سوال با موضوع مرتبطه.
چطور میشه از پس سوالات ساختمان داده و الگوریتم برآمد؟
مثلا اون جاییش که فرمولیه را راحت میشه تاحدودی حل کرد ولی بقیه واقعآ سختن.
راهنمایی بفرماییدIdea
(10 مهر 1392 10:10 ق.ظ)meysam1310 نوشته شده توسط: [ -> ]آقای دکتر شما درست می فرمایید ولی واقعا نمی شه سوالای داده ساختارها و الگوریتم را حل کرد مثلا مطالب را بخوبی یاد میگیریم ولی سوالات یه جوری طرح میشه انگار بازی و ریاضیه؟
راهنمایی بفرماییدIdea

آره، سوالات کم کم المپیادی میشن!
کلاً ماهیت این دو درس اینجوریه دیگه، یکم باید قدرت تحلیل مسئله هم داشته باشین.
با توجه به اینکه سوالات، تمرینات و کوییزهای دانشگاه ام آی تی یکی از منابع طرح سوال اساتید تو این دروسه(البته نظر شخصی من اینجوریه و خیلی از سوالات کنکور رو تو تمرینات و سوالات امتحانی اونا دیدم!) سعی میکنم واستون این منابع رو هم بزارم و چون همشون حل تشریحی دارن خیلی میتونن کمک بکنن.
(10 مهر 1392 11:20 ب.ظ)Farid_Feyzi نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1392 10:10 ق.ظ)meysam1310 نوشته شده توسط: [ -> ]آقای دکتر شما درست می فرمایید ولی واقعا نمی شه سوالای داده ساختارها و الگوریتم را حل کرد مثلا مطالب را بخوبی یاد میگیریم ولی سوالات یه جوری طرح میشه انگار بازی و ریاضیه؟
راهنمایی بفرماییدIdea

آره، سوالات کم کم المپیادی میشن!
کلاً ماهیت این دو درس اینجوریه دیگه، یکم باید قدرت تحلیل مسئله هم داشته باشین.
با توجه به اینکه سوالات، تمرینات و کوییزهای دانشگاه ام آی تی یکی از منابع طرح سوال اساتید تو این دروسه(البته نظر شخصی من اینجوریه و خیلی از سوالات کنکور رو تو تمرینات و سوالات امتحانی اونا دیدم!) سعی میکنم واستون این منابع رو هم بزارم و چون همشون حل تشریحی دارن خیلی میتونن کمک بکنن.

سلام.
متشکرم آقای دکتر پس ما بی صبرانه منتظر شما هستیم.
مرسی بابت راهنماییهای ارزنده تون.
اگر لینکشو بتونید بزارید هم ممنون میشم.
واسه سیستم عامل پیشرفته چطور؟ باید چی بخونیم من جزوه ی دکتر پدرام و دکتر ابراهیمی و کتاب تننباوم را دارم کفایت میکنه؟
سلام
آقای دکتر می شه یه لطفی بکنید جزوه ای در خصو پایگاه دادها و مهندسی نرم افزار بذارید. یا اگر امکان پذیر نیست یه راهنمایی کنید که جزه چه استادهایی خوبه..
ممنونم.خیلی لطف می کنید
واقعا دستتون درد نکنه.ممنون میشیم برای آمادگی برای کنکور دکترا برای درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم منابع خوب رو معرفی کنید .ممنون
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع