تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مهندسی نرم افزار ، اسلام ناظمی ، خلیلی فر ، مدرسان،پوران پژوهش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
(13 تير 1392 02:25 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 تير 1392 12:26 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان مدرسان ویرایش ۷ هست ؟

من از جناب جهانی شنیدم ۷ هست کسی هست خونده باشه و دقیق اطلاع بده؟
نمدانم کسی این کتاب را خونده باشد یا نه ؟
(13 تير 1392 11:55 ب.ظ)aria نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی فرق ویرایش ۶و۷ رو میدونه چقدره
من شنیدم کم نیست
(13 تير 1392 05:12 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 تير 1392 02:25 ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 تير 1392 12:26 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان مدرسان ویرایش ۷ هست ؟

من از جناب جهانی شنیدم ۷ هست کسی هست خونده باشه و دقیق اطلاع بده؟
نمدانم کسی این کتاب را خونده باشد یا نه ؟

بله. ویرایش 7 هست. من تازه شروع به مطالعه این کتاب کردم ، این طور که دیدم مطابقت می کنه. روی کتاب هم ویرایش 7 نوشته شده.
کدام قسمت کتاب نوشته ویرایش 7 ؟
(15 تير 1392 04:20 ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]کدام قسمت کتاب نوشته ویرایش ۷ ؟

من چاپ اردیبهشت 92 رو دارم. در قسمت منابع و مراجع ویراست 7 پرسمن نوشته شده.
به لحاظ محتوایی ویراست هفتم و ویراست ششم تفاوت چندانی ندارند و بسیاری از محتواها یکسان هست اما تفاوت آنها در فصل بندی میباشد که در ویراست هفتم کلا فصل بندی عوض شده است. یه سری مطالب اضافه تر هم در ویراست هفتم هست و همچنین یه سری فصل appendix در ویراست هفتم وجود داره (مثل فصل UML)اما تو کتابهای ترجمه شده بعید میدونم باشه این فصل.
درمورد سوال اون دوستی که گفته بود مدرسان ویرایش هفتم هست یا خیر بگم که کتاب مدرسان یه چکیده ی بهینه ای از پرسمن ویراست هفتم هست به اضافه مطالبی خارج از پرسمن که جز سرفصلهای کنکوره.
(26 تير 1392 10:48 ق.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]به لحاظ محتوایی ویراست هفتم و ویراست ششم تفاوت چندانی ندارند و بسیاری از محتواها یکسان هست اما تفاوت آنها در فصل بندی میباشد که در ویراست هفتم کلا فصل بندی عوض شده است. یه سری مطالب اضافه تر هم در ویراست هفتم هست و همچنین یه سری فصل appendix در ویراست هفتم وجود داره (مثل فصل UML)اما تو کتابهای ترجمه شده بعید میدونم باشه این فصل.
درمورد سوال اون دوستی که گفته بود مدرسان ویرایش هفتم هست یا خیر بگم که کتاب مدرسان یه چکیده ی بهینه ای از پرسمن ویراست هفتم هست به اضافه مطالبی خارج از پرسمن که جز سرفصلهای کنکوره.
پس با این تفاسیر کنکور ازاد را راحت پوشش میدهد که.
UML پیوست کتاب جعفرنژاده هست
(26 تير 1392 10:48 ق.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]به لحاظ محتوایی ویراست هفتم و ویراست ششم تفاوت چندانی ندارند و بسیاری از محتواها یکسان هست اما تفاوت آنها در فصل بندی میباشد که در ویراست هفتم کلا فصل بندی عوض شده است. یه سری مطالب اضافه تر هم در ویراست هفتم هست و همچنین یه سری فصل appendix در ویراست هفتم وجود داره (مثل فصل UML)اما تو کتابهای ترجمه شده بعید میدونم باشه این فصل.
اقای جهانی تستهای مدرسان غلط نیستن اخه یکی از دوستان مطالعه کرده بود می گفت جواب تستهای بعضی هاش غلط هست ایا درست هست یا خیر؟
نسخه پارسالش یه سری غلط داشت. اونم نه غلط علمی بلکه غلط تایپی که تو کلید اشتباه خورده بود اگر جواب رو میخوندی میفهمیدی چی میشه. اگر جایی شک داشتید که غلط هست چیزی از خودم بپرسید جوابتون رو میدم.
(06 تير 1392 10:43 ق.ظ)mahshid1383 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 تير 1392 08:37 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب مدرسان را کسی خوانده هست یا نه ؟

کتاب مدرسان شریف برای مهندسی نرم افزار از نظر من بهترین منبع هست
این کتاب همه مباحث رو پوشش داده همچنین کلیه تست های آزمون های گذشته سراسری و آزاد
را به طور تشریحی پاسخ داده و همین طور تست های تالیفی خوبی در این کتاب اورده شده.
من خیلی راضی بودم از شش سوال نرم افزار ای تی ۵ سوال صحیح و ۱ اشتباه زدم.

سلام دوست عزیز
شما باخوندن مدرسان 5تا درست زدین کنکورامسال ؟؟؟ همین کتاب 17و500 ؟Tongue
فقط همینو خوندین ؟؟
من سخت افزار خوندم و هیچ پیش زمینه ای در مورد مهندسی نرم افزار ندارم . نمی دونم کتاب مدرسان کافیه یا نه؟ جزوه نرم افزار امیر کبیر رو هم دارم نیازی به خوندن اونا هست؟
(29 تير 1392 08:08 ب.ظ)zahra 67 نوشته شده توسط: [ -> ]من سخت افزار خوندم و هیچ پیش زمینه ای در مورد مهندسی نرم افزار ندارم . نمی دونم کتاب مدرسان کافیه یا نه؟ جزوه نرم افزار امیر کبیر رو هم دارم نیازی به خوندن اونا هست؟

نترس مهندسی نرم اصولا درسیه که اوناییم که نرم خوندن 98% چیزه درست حسابی ای یاد نگرفتنTongue
;کتاب جدید گسترش علوم پایه نوشته مقسمی و دکتر رضوانی اخیر منتشر شد...
کتاب بسیار خوبیه. خیلیم تعریف شنیدم.
(31 تير 1392 06:44 ب.ظ)moh3n.cinema نوشته شده توسط: [ -> ];کتاب جدید گسترش علوم پایه نوشته مقسمی و دکتر رضوانی اخیر منتشر شد...
کتاب بسیار خوبیه. خیلیم تعریف شنیدم.

این کتاب که اخیرا منتشر نشده مال 4 5 ماه پیش هستش و من این کتاب رو دارم ولی از روش نمی خونم چون ازش خوشم نیومد به خاطر

اینکه زیاد گزافه گویی کرده و مطالب اضافی و به درد نخور زیادی رو داره از گفتار کتاب و پیوستگی مطالبش خوشم نیومد ....

من که به گفته دوستان خریدمش ازش خوشم نیومد واسه اینکه دیدم به درد من نمیخوره ... شاید واسه دوستانم جواب دادم ولی من

خوشم نیومد ازش ... البته همه اینها نظر شخصی من هستش شاید یکی دیگه خوشش بیاد ولی من که نه...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع