تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فیلم فارسی ریاضی گسسته - شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
من این فیلم ها رو دارم ولی نمیدونم ارزش داره وقت براش بذاری یا نه؟!
چون کلا گسسته رو دارن خیلی سخت میگیرن،و فیلم ها هم وقت گیرن و نمیدونم چه مقدار به درد کنکوری با این سوالات میخوره.
کسی هست کمک کنه؟!
27 جلسه هستش
به نظرتون ارزش داره روش وقت بزاریم؟
آخه داونلودش هم هزینه بر و وقت زیاد میبره
من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.
سلام
من لینکی نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیییییییییییییییییدم.
(08 مهر 1392 11:46 ق.ظ)zoya70 نوشته شده توسط: [ -> ]من لینکی نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پست 1 . خط آخر . این لینک نیست ؟
(22 شهریور 1392 04:03 ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط: [ -> ]من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.

سلام من 7 جلسه نگاه کردم اما خیییلی این اوایلش راحت گفته! ادامش هم به همین صورته؟
ببخشید به نظرتون ما که ساختمان گسسته خوندیم با این ریاضایات گسسته همپوشانی داره؟؟
(11 مهر 1392 02:17 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 شهریور 1392 04:03 ب.ظ)mohammad641 نوشته شده توسط: [ -> ]من تمام فیلم هاشو بررسی کردم وبا کتاب گسسته اقای یوسفی مقایسه کردم ،اضافی نیست.مطالب واقعا عالی گفته شده.اگه نبینید واقعا ضررکردید به نظرمن.

سلام من ۷ جلسه نگاه کردم اما خیییلی این اوایلش راحت گفته! ادامش هم به همین صورته؟
ببخشید به نظرتون ما که ساختمان گسسته خوندیم با این ریاضایات گسسته همپوشانی داره؟؟

ریاضیات گسسته و ساختمان گسسته در اکثر موارد یکی فرض میشن چرا که تمام سرفصل هاشون یکی هست . بیشتر تفاوتشون در تاکید بر روی مطالب هست . بعبارتی زیر فصلها ممکنه کمی تغییر داشته باشن . سرفصل های مصوب هر دو رو در زیر براتون قرار دادم .
[attachment=13260]
[attachment=13261]
عالی بود ممنون .
سلام
دانلود کرده بودم ولی منم موندم که ارزش داره وقت بزارم یا نه؟
چند سال اخیر تستاش بیش از حد سخت بوده
سایت خیلی جالبیه این سایت مکتب خونه ، ممنونم که معرفی کردید
(11 مهر 1392 10:22 ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1392 02:17 ب.ظ)alagh نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام من ۷ جلسه نگاه کردم اما خیییلی این اوایلش راحت گفته! ادامش هم به همین صورته؟

ریاضیات گسسته و ساختمان گسسته در اکثر موارد یکی فرض میشن چرا که تمام سرفصل هاشون یکی هست . بیشتر تفاوتشون در تاکید بر روی مطالب هست . بعبارتی زیر فصلها ممکنه کمی تغییر داشته باشن . سرفصل های مصوب هر دو رو در زیر براتون قرار دادم .

خیلی ممنون لطف کردید
خواهش می کنم . البته خیلی بهتره بجای زدن پست برای تشکر ، از دکمه سپاس زیر پست ها استفاده کنید .
(12 مهر 1392 04:39 ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط: [ -> ]خواهش می کنم . البته خیلی بهتره بجای زدن پست برای تشکر ، از دکمه سپاس زیر پست ها استفاده کنید .

گاهی دکمه سپاس به اندازه ی کافی بیانگر احساسات خواننده نیست ،
به همین دلیل پست زدم Heart
(04 تير 1392 02:25 ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امکان دانلود فیلم ها هست؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع