تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فیلم فارسی معماری کامپیوتر - شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون ازلطفتون
فقط جلسه اول ودوم فیلموتونستم ببینم ،چرادیگه لینک باز نمیشه؟!در ضمن لینک درسهای دیگرو هم باز نمیکنه!!
(07 آبان 1392 10:36 ب.ظ)mahtab20 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط جلسه اول ودوم فیلموتونستم ببینم ،چرادیگه لینک باز نمیشه؟!در ضمن لینک درسهای دیگرو هم باز نمیکنه!!

لینکها برای من کامل باز میشن و حتی درسهای دیگر هم قابل دانلود هستند
اگر سرعت اینترنتتون کم هست لینکها لود نمیکنه
یه بررسی کنید Smile
(08 آبان 1392 01:38 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آبان 1392 10:36 ب.ظ)mahtab20 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط جلسه اول ودوم فیلموتونستم ببینم ،چرادیگه لینک باز نمیشه؟!در ضمن لینک درسهای دیگرو هم باز نمیکنه!!

لینکها برای من کامل باز میشن و حتی درسهای دیگر هم قابل دانلود هستند
اگر سرعت اینترنتتون کم هست لینکها لود نمیکنه
یه بررسی کنید Smile
خیلی ممنون از راهنماییتون،سرعت اینترنتم خوبه و لی من همچنان با باز شدن لینکها تو انجمن مشکل دارم.
(10 آبان 1392 05:58 ب.ظ)mahtab20 نوشته شده توسط: [ -> ]و لی من همچنان با باز شدن لینکها تو انجمن مشکل دارم
دوست عزیز ، لینک پست اول سالمه و درسها هم نشون داده میشه . من همین الان تست کردم . حجم فایل ها بالا هست و بجای play کردن باید دانلودش کنید . ضمنا هر گونه مشکل فایل ها مربوط به خود سایت مکتب خونه هست و من فقط لینک درس رو دادم . اگر با باز شدن درسها مشکلی دارید بدیهتا باید با مکتب خونه تماس بگیرید .
(04 تير 1392 02:29 ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید آنلاین نگاه کرد یا امکان دانلود هست؟
امکان داونلود هستش
من تقریبا همشون رو دیدم،شک نکنید بهترین منبع واسه یادگیری درس معماری هستش،البته من پیشنهاد میکنم حتما کتاب معماری کامپیوتر ترجمه سید رضی هم جلو دستتون باشه.یه فصلو نیگا کنید بعد برید کتابشو بخونید،فوق العاده روان و تمیز درس دادن ایشون.
دمش گرم خدایی
تو دیدن این فیلم ها شک نکنید .. من واقعا خودم رو مدیون دکتر گودرزی می دونم
به نظر من هم حرف نداره. حتما ببینید
لینک مرجع