تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدوم کتاب رو برای مدار هوش پیشنهاد می دید؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
برای مدار الکتریکی هوش چی باید خوند ؟مدار الکتریکی پاس کردم ولی مباحثش خیلی کمتر از کنکور بود.
توی فروم سرچ کردم از سالهای قبل امسال و ... هرکس یه چیزی می گفت .
راهیان-مخصوص کامپیوتر-تقوی
مدرسان-نامی
پوران- زرگر
پارسه- عبدالعالی

اینها کتابهایی بود که هرکسی یه نظری در موردش داشت البته مرجع رو با اینا نیاوردم.

1- مدار پارسه کدوم کتابه . من مدار 1 پارسه رو دارم .تو تستاش فقط برق حل کرده. اما دوستان میگن مدار واسه کامپیوتر هم داره ؟ من ندیدم همچین کتابی هست؟ یا جزوه است؟ جزوه مدار پارسه رو دیدم مطالبش دقیقا همین مدار 1 بود.
این کتابو فصل اولشو خوندم خوب بود اما مثلا میگم اومده مشخصه v-i رو کلی صحبت کرده ولی مثلا کتاب پوران واسه کامپیوتر نه. یعنی می خوام بگم دیدش کلا برقی هست؟ اگه بخونیم مشکل خواهیم داشت؟
بعد یه عده میگن تو ادامش مشکل پیدا میشه.یعنی کارتون سخت میشه؟نظرتون چیه؟چیکار میشه کرد.

2- مدرسان کاردانی به کارشناسیش رو میگن خوبه واسه شروع اما خوب اگه واسه شروع خوبه این 500 صفحه رو شروع کنیم تا به تسلط برسیم ، شروع که چی بگم به کنکورم نمی رسیم.می خوام بپرسم اینکه میگید واسه شروع خوبه یعنی چجوری شروع کنیم بشینیم کل کتابو از اول تا اخر بخونیم؟یا نه انتخاب کنیم مثلا فصل 1و... .
بعدش اونوقت ما از یه کتاب به کتاب دیگه پرش کنیم مشکلی نیست؟(بجای آنکه چندین کتاب ...)
یه تحلیلی از این کتاب می دید؟

3- پوران کتابش 8 فصله(مخصوص کامپیوتر) تو مقدمش گفته 80 درصد تستها واسه 1تا4 هست. یعنی حدودا 300 صفحه.
200 صفحه دیگه کتاب برای اون 20 درصده.
بنظرتون سرمایه گذاری روی این کتاب جواب میده کسایی هستن که خوندن و جواب گرفتن؟
اون 200 صفحه آخرش ارزششو داره روش وقت بگذاریم؟
یعنی: تزویج - لاپلاس ،فرکانس طبیعی ، تابع شبکه - معادله حالت - مدارات غیرخطی،اپ امپ

4-راهیان هم یه عده میگفتن واسه کامپیوترش خوبه جمع و جوره این کتابو ندیدم اینم آنالیزش می کنید؟چجوریه؟میشه روش وقت گذاشت؟
جواب گرفتید؟

آخر میخوام بگم اگه شما بخواید هوش امتحان بدید کدومو می خونید و چرا؟
یا اگه خوندید کدوم بوده جواب هم گرفتید و چقدر روش وقت گذاشتید؟

اگه شد ما رو هم از این سردرگمی نجات بدید.

اصلا حذفش کنیم وقت بذاریم رو 2 تای دیگه تخصصی؟
فصلای اولشو بخونیم ؟
چقدر زمان بذاریم مسلط میشیم بنظرتون هزینه فایده اینکه مدار با یه پایه متوسط ولی باانگیزه بخونیم نسبت به اینکه همون وقت رو برای هوش و الگوریتم یا مشترکاو ریاضیا بذاریم چقدره؟

ممنون.
هیچ نظری نیست؟
جای تاپیکو اشتباه انتخاب کردم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع