تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شرکت در کلاسهای آمادگی دکتری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستانی که دکتری قبول شده اند یا اماده میشن

آیا کلاسهای اموزشی کنکور دکتری مثلا موسسه پارسه (تحلیل و طراحی الگوریتم و سیستم عامل پیشرفته) میزان موفقیت رو بالا می بره یا
تلاش و پشتکار میتونه جای کلاس کنکور رو بگیره؟
دوستان نظر بدهند؟
سلام
اگه تو درسا پایه ی ضعیفی دارید، فک می کنم کلاسای کنکور(جاهای معتبر) میتونن کمک کننده باشن، البته تا یه حدی نه بیشتر. بقیه به تلاش و پشتکار خودتون بستگی داره کاملا.
(27 تير 1392 06:14 ب.ظ)Farid_Feyzi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اگه تو درسا پایه ی ضعیفی دارید، فک می کنم کلاسای کنکور(جاهای معتبر) میتونن کمک کننده باشن، البته تا یه حدی نه بیشتر. بقیه به تلاش و پشتکار خودتون بستگی داره کاملا.
سلام
شما از چه ماهی شروع به خوندن برای کنکور کردین ؟
(30 تير 1392 01:54 ب.ظ)mohammad900 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
شما از چه ماهی شروع به خوندن برای کنکور کردین ؟
من کلاً یک ماه خوندم.
سلام مگه پارسه واسه دکترا هم پکیج داره
یه موسسه خوب می خوام بچه ها
کتاب خوب اگر پیدا کنید و پشتکار داشته باشید نیاز به کلاس نیست

تا چندماهه آینده سیل انبوهی از کتاب ها وارد بازار میشه

phd.computer

به قول دوستمون کتاب خوب باشه بهتره
بنده چندتا مورد استفاده کردم جهت قبولی که خدمتتان دوستانه عرض میکنم
1-کتاب پایگاه داده پیشرفته بصورت درس و کنکور بود ولی کامل ترجمه و تالیف کتاب مرجع سی جی دیت بود(باحل سوالات دکتری91-93گرایش های الگوریتم و محاسبات و نرم افزار)
2-درس و کنکورسیستم عامل پیشرفته بیشتر مطالبش براساس مرجع سیستم های توزیع شده تننباوم بود(باحل سوالات دکتری91تا 93)
3-کتابی تحت عنوان مسئله های چند گزینه ای درپایگاه داده پیشرفته با پاسخ تشریحی(تقریبا700تا تست داره)
4-کتاب مجموعه سوالات کنکورفراگیرکارشناسی ارشد با پاسخ(چون اکثرا سوالات کنکور دکتری با فراگیرارشدیکسان و گاهی تکراری هستندجهت بررسی بیشتر سوالات پایگاه داده پیشرفته دکتری93 را با سوالات پایگاه داده پیشرفته فراگیرارشد92 مقایسه کنید و همچنین سوالات دکتری دانشگاه آزاد93)
5-از همین مجموعه یک لوح فشرده بود که سوالات دکتری سراسری91تا93 راباپاسخ تشریحی داشت همچنین سوالات دکتری آزاد البته بدون پاسخ وجزوات وvoice ,video اساتید مختلف دانشگاهای تهران در دروس مورد آزمون

این مورد تجربیات شخصی بنده بو که عرض کردم خدمتتان میخواستم که کمکی کرده باشیم جهت معرفی کتابهای جدید(نشر اورنگ بودند اینطوری که پشت جلد کتابها نوشته بود تلفن مرکز پخش 09383507916 یک سری کاستی های هم دارندکتابهاولی اینطوری که خواندم نویسندگان کتابها در مقدمه کتابهاشون گفته بودند این کتب هرساله به روز میشه و نقایص آنها برطرف میشه چاپ جدیدشون یقینا بهتر شدند)
گرایش هوش می تونه نرم افزار شرکت کنه؟اگه نه!دوستان بیزحمت برای هوش هم کتاب معرفی کنید.ممنون
ببخشید عنوان دقیق کتاب پوران و می گید بانک تست دکتری است؟
لینک مرجع