تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بسته مانشت رو میخوام
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
من میخوام بسته مانشت رو بخرم .چه کار باید بکنم؟Huh
منتظر دکتر بمون مثل ما. راستی اهل کجایی؟
اقای دکتر لطف کنید زمان انتشار این بسته رو بگید تا حداقل بتونیم برنامه ریزی کنیم اردیبهشت هم داره میاد
اگه دکتر رو دیدید سلام ما رو هم بهش برسون
ایضا" سلام من را همTongue
منم بسته مانشت را می خوام،بچه‌ها کسی قیمتشو می دونه؟
سال پیش که 5 هزار تومن بود که بعدا دکتر به 7 تومن تغییر دادن ولی دکتر فعلا در دسترس نیستند که قیمت جدید رو با در نظر گرفتنهدفمندی یارانه‌ها اعلام کنن لذا فعلا معلوم نیست.
بچه‌ها شماها چطور می خواین برای کنکور برنامه ریزی کنید ،من خیلی سردرگم هستم ،آخه سال 86 لیسانس گرفتم ،زمان زیادی گذشته ،نمی دونم چه کتابهایی بخونم ؟کلاس برم یا نه ؟من لیسانسم سخت افزار ،فوق می خوام IT شبکه بخونم ،آیا این بسته مانشت به اندازه ای مفید هست که دیگه نیازی به کلاس نباشه؟،لطفاً یکی منو راهنمایی کنه،ممنون
سلام بچه‌ها من هم بسته مانشت رو میخواستم. راستی من هر روز مانشت رو میبینم
(05 خرداد 1390 11:21 ق.ظ)mrz_kamali نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه‌ها من هم بسته مانشت رو میخواستم. راستی من هر روز مانشت رو میبینم

بگید تو کدوم استان هستین تا دوستانی که هم شهریتون هستن کمکتون کنن.
سلام
من هم بسته ماشت را میخوام چه باید کرد
منتظر اعلام سایت باشید
بسته دوم مانشت در حال بررسی برای انتشاره:

توی این پست سوال کردن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دکتر هم اینجا پیشنهادات رو برای اصلاح بسته داره دریافت می کنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آقای تنهایی بفرمایید ارسال بسته مانشت از طرف سایر اعضا بدون پرداخت مبلغ به صاحب اثر ایراد شرعی یا اخلاقی نداره؟
(08 خرداد 1390 02:27 ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط: [ -> ]آقای تنهایی بفرمایید ارسال بسته مانشت از طرف سایر اعضا بدون پرداخت مبلغ به صاحب اثر ایراد شرعی یا اخلاقی نداره؟
دوستان اگه کسی در این مورد اطلاع داره بگه، من بسته رو برای چند نفر پست کردم.
البته قبلش انگار دیده بودم که دوستان گفته بودن باز نشر بسته اشکال نداره.
اقای تنهایی توی این تاپیک گفتن که:

نقل قول: این بسته با مجوز GPL منتشر شده و بازنشر آن هیچ مشکلی ندارد.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع