تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چه کنیم خوشحال و امیدوار باشیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تو زندگی همه غم و مشکلاتی دارن و ممکنه یه مشکل برای کسی کوچیک و برای کسی بزرگ باشه
گاهی اینقدر غم و استرس زندگی آدم رو میگیره که شاد بودن رو فراموش میکنه یا حتی از شاد زیستن میترسه!
خوب دوستان میشه راه هایی رو که برای شاد زیستن و امید وار بودن به زندگی سراغ دارن بگن
میخوام بیشتر از تجربیات خودشون بگن یعنی راه هایی که تجربه کردند نه تو اینترنت مطلب پیدا کنند اینجا کپی کنن
Heart Heart Heart
میدونم ممکنه فکر کنید این حرفی که میزنم یک شعاره اما به خدا واقعیت داره . به جمله لا الله الا الله فکر کنید و سعی کنید این جمله رو مفهومی بفهمیش . هین برای پشت سر گذاشتن غمها و سرورها کافیست
اگه بتونیم تو تمام مراحل زندگی به خدا توکل کنیم وبدونیم اون بالا سری ما ، به فکرمونه همه چیز حله .درسته این توکل کردنه به مفهوم واقعی واقعا سخته اما به مرور زمان میتوانبه این حد رسید
هیچ چیز بهتر از کار کردن بجای غصه خوردن ، آدمی را به سوی خوشبختی نزدیک نمی سازد

توکل به خدا کن و تلاش کن Smile
اما بعضی مواقع بجز توکل میدونیم برای حل مشکل باید یه کاری بکنیم مثل مواقعی که یه عزیزمون که براش مشکلی پیش اومده ولی هیچ کاری از دستمون برنمیاد و نمیتونیم همینطور هم به اون نگاه کنیم که روز به روز داره تو مشکلات غرق میشه اینجاس که واقعا نمیشه غصه رو دور کرد و تمام زندگی آدم فقط میشه غصه خوردن و فکر های بیهوده کردن
مثل موقعیت الان من
دعا کنید برای من و امثال من
توکل . چیزی که گم میشود وبا هیچ قرصی یا دکتری درمان نمی شود..
جدا از راههای دینی و مذهبی روشهای دیگه هم هست تجربه کرده باشید
(27 مرداد 1392 04:26 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 مرداد 1392 03:56 ب.ظ)publin نوشته شده توسط: [ -> ]جدا از راههای دینی و مذهبی روشهای دیگه هم هست تجربه کرده باشید
بله.
...................................... گذاشتن پاهاتون در آب و نمک به مدت چند دقیقه در شب ، تغذیه مناسب

..........................................................
من میدونم سلامتی در روحیه انسان تاثیر داره این حرفی نیست
من امشب پاهام رو تو آب نمک میزارم یه مقدار فلفل هم روش میریزم بعد رو اجاق میگذارم امشب سوپ پا داریمTongue

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

جدا از شوخی مرسی خوب اینها هم راهایی هست
یه مقدار روحیم باز شدAngel

از راهنماییتون متشکرم
اگر میخوای همیشه شاد و خوشحال باشی از ایران برو توی ایران چیزی برای خوشحالی وجود نداره روز به روزم اوضاع بدتر میشه
هروقت بتونیم برای شاد بودن شرط و شروط نگذاریم، همیشه شاداب و سرحال خواهیم بود.
متاسفانه "اگرها" زندگی مارو خیلی تحت تاثیر قرار دادند.
شادی دائمی هیچوقت حاصل نمیشه، از شادی های لحظه ای تون لذت ببرید...
خنده به روی دنیا!
شادی کردن، شادی میاره
البته روحیه افراد متفاوته و حد آستانه ای هم وجود داره.
البته من این رو قبول دارم اگه تو ایران زندگی نکنی امید به زندگیت بالاتر میره
فکر کنم تنها کشوری باشه که در کل امید به زندگیش 5 درصد نمیشه
(28 مرداد 1392 12:32 ق.ظ)publin نوشته شده توسط: [ -> ]البته من این رو قبول دارم اگه تو ایران زندگی نکنی امید به زندگیت بالاتر میره
فکر کنم تنها کشوری باشه که در کل امید به زندگیش ۵ درصد نمیشه

سعی کنید به موارد منفی زیاد فکر نکنید. هر بار هم که احساس می کنید که افکار منفی سراغتون میاد، خودتون را با کارهای مورد علاقه تان، مثل خوندن کتابی که دوست دارید ، یا دیدن فیلم ، یا رفتن به گردش و... سر گرم کنید. همونطور که خانم"good-wishes " عزیز گفتند.

(26 مرداد 1392 07:59 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ چیز بهتر از کار کردن بجای غصه خوردن ، آدمی را به سوی خوشبختی نزدیک نمی سازد

توکل به خدا کن و تلاش کن Smile

واقعا به این مورد معتقدم ( کار کردن بجای غصه خوردن) . بسیار به جا گفتید. Smile
افسوس گذشته رو نخورید و نگران اینده نباشید اما از گذشته درس بگیرید و تجربه بیندوزید و برای اینده برنامه ریزی کنید و در حال زندگی کنید (البته کار سختیه Smile) و مثبت فکر کنید.
در حد توانمون از خودمون انتظار داشته باشیم .تلاش کنیم ولی همه چیزو بسپریم به خدا و مطمئن باشیم که "حسبنا الله و نعم الوکیل".
این چند روز پیش درک کردم توکل به خدا میتونه مقداری آدم رو آروم کنه
لینک مرجع