تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مجازی بهشتی یا آزاد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من مجازی بهشتی معماری کامپیوتر آوردم و دانشگاه آزاد مدیریت سیستم های اطلاعاتی ( زیرمجموعه مدیریت دولتی )
اولی رو پرسیدم گفتن هزینش ترمی بالا 2 میلیون در میاد به همین دلیل فعلا نرفتم ثبت نام کنم
میخواستم از دوستان بپرسیم
1- من با مدرک آزاد که بالا گفتم میتونم بعد از گرفتن مدرک ارشد داخل یکی از دانشگاه ها به دانشجویان کارشناسی و کاردانی کامپیوتر درس بدم؟ نمیگن بیشتر مدرکت به مدیریت ربط داره نمیتونی درس بدی؟
2- هزینه های آزاد امسال چقدر هست؟ چند واحد کلا هست؟ چند واحد میشه هر ترم گرفت؟
3- من برای خوندن مدیریت سیستم های اطلاعاتی که یه سری درس البته فکر میکنم شبیه کامپیوتر داره اما در کل زیر محموعه مدیریت دولتی هست مشکلی پیدا نمیکنم؟
4- اگر استاد نشم بازار کار برای مدیریت سیستم ها هست؟
دوست من اگه مجازی شهید بهشتی قبول شدی می ارزه که بری بخونی
(14 شهریور 1392 06:07 ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من اگه مجازی شهید بهشتی قبول شدی می ارزه که بری بخونی
آخه میگن ترمی 2.5 تقریبا در میاد بعدم چون پایان نامه نداره زیاد روش حساب نمیکنن برای تدریس ضمن اینکه چون سر کلاس نمیری خیلی سخت هست پاس کردن دروسش مخصوصاً منکه نرم افزار بودم الان معماری کامپیوتر میخوام بخونم
...
کسی پاسخ بقیه سوالات رو نمیدونه؟ برای تدرسی میشه روی این مدیریت سیستم های اطلاعاتی حساب کرد؟ تدریس کامپیوتر بعدا در دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی یا پیام بکنیم؟
نه کسایی که معدلشون بالای 17 باشه میتونن پایان نامه و پروژه بگیرن و این ایین نامه هست که هر کس معدل بالا باشه تبدیل میشه به حصوری دانشگاه شهید بهشتی بله مجازی یکم سخته ولی ارزش اون داره که بخونی در ضمن کسی که میگه پایا نامه نداره نمیشه روش حساب کرد حرف کاملا مضخرفیه چون تو دانشگاه ما دکتراهای رو داریم که ارشد مجازی هستن

برا تدریس با ارشد بری فکر نکنم باید دکترا باشی
لینک مرجع