تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نرم افزار maximum 504
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کسی کار کرده؟
سلام بچه‌ها
من نرم افزار maximum 504 رو خریدم و نصبش کردم به نظر شما خوبه؟ برای استفاده چه نکاتی رو رعایت کنم
روزی 20 لغت بخونم؟ اولش باید کتاب 504 رو بخونم؟
درس به درس لغت نمی ده.

درضمن این نرم افزار لغت های اصلیشو می ده و کلی لغت توی متنش داره که بلد نیستم من برای لغت های متن جداگانه فلش کارت درست می کنم و با جعبه لایتنر می خونم. اخه حس می کنم فلش کارت های اماده تو ذهنم نمی ره و وقتی خودم می نویسم بهتر می فهمم
البته 3 ماه پیش یه دور 504 رو خوندم و لغتاشو از دیکشنری در اوردم و تو کتاب نوشتم و شبرنگی کردم الان می خوام حفظ بشم. لطفا راهنمایم کنید و بگید کارام درسته یا نه؟
خیلی نرم افزار خوبیه برا‌ی یادگیری و تلفظ کتابشم در کنارش مطالعه کنی خیلی خوبه
اگر شما واسه کنکور دارین زبان می خونین من کتاب زبان عمومی جدید پارسه رو بهتون معرفی می کنم.اومده لغات مهم کتاب 504 و چند تا از کتابای زبان دیگه رو در آورده و درس به درس کرده.هر درس حدود 12 تا لغت داره و واسه این لغتا کلی مثال و تمرین داده.البته جوابم داره که بعد می تونیین جواباتونو چک کنین.
راستش تابستون میخام پارسه شرکت کنم و کتابشو اومن موقع میخونم

واسه اینکه چجوری maximum رو بخونم نظری ندارین؟
نرم افزار خوبیه‌، من باهاش یه مدت کار کردم‌، باید استمرار داشته باشه تا نتیجه بده .
من می خواهم زبان را یاد بگیرم آیا نرم افزارmaximum نارسیس جواب می دهد یا نه
آیا کسی از نرم افزار افزارmaximum نارسیس استفاده کرده یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله نرم افزار خوبیه سعی کنید هر روز بخونیداین طوری نباشه که یک روز بخونید بعد چند روز نخونید
لینک مرجع