تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا فرآیندی در وضعیت مسدود-معلق میتونه kill بشه؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آیا فرآیندی در وضعیت مسدود-معلق و یا آماده-معلق میتونه kill بشه؟؟؟

یعنی وقتی روی دیسک هست (در وضعیت suspend) حالا چه آماده-معلق چه مسدود -معلق میشه کشته بشه یا حتما باید بیاد روی حافظه(یعنی swap in بشه بیاد تو وضعیت مسدود و یا آماده) وبعد کشته بشه !؟؟؟؟

به نظر خودم روی دیسک هم باشه میتونه کشته بشه....نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
منم فکر میکنم که بشه...
یاد اون سوال تو فیلم مارمولک افتادم که میگفت تکلیف نماز مسلمانان در قطب چی میشه؟Big Grin
فکر کنم از همون جا هم میتونه kill بشه
یه لحظه شک کردم می شه یا نه
مثلا اگه پدرش بخواد می تونه اونو بکشه ولی ایا توی دیسک می تونه؟
فکر کنم اگه توسط سیستم عامل که مثلا اون فراینده خیلی باعث خطا باشه می تونه کشته بشه چه روی دیسک چه روی حافظه
ولی مواقع دیگه رو نمی دونم
ممنون دوستان
فکر میکنم کشته شدن فرآیند یعنی بهش یه سیگنال بفرستیم و اون رو kill کنیم، این در حالیه که فرآیند در حال اجرا باشه و با دریافت اون سیگنال کنترل رو ازش میگیرم و میندازیمش بیرون Big Grin اما وقتی فرآیند در حال اجرا نیست حدس میزنم کشته شدن اش به این صورته که مدخل اش از جدول درونی خود سیستم عامل حذف میشه.
حالا یه آدم خیّر پیدا شه بره از دکتر حقیقت بپرسه بیاد ما هم روشن کنه
تو صفحه ۹۶ کتاب دکتر حقیقت از وضعیت بلوکه هم به سمت خاتمه فلش وجود داره پس امکانش هست
و نوشته شده فقط در صورتی رخ میده ک به صورت اجباری در اثر خاتمه فرایند پدر در سیستم هایی ک به صورت ابشاری عمل میکنند
یا مثلا یه علت کشته شدن به فرمان پدر صورت میگیره
(11 مهر 1392 06:06 ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]تو صفحه ۹۶ کتاب دکتر حقیقت از وضعیت بلوکه هم به سمت خاتمه فلش وجود داره پس امکانش هست
و نوشته شده فقط در صورتی رخ میده ک به صورت اجباری در اثر خاتمه فرایند پدر در سیستم هایی ک به صورت ابشاری عمل میکنند
یا مثلا یه علت کشته شدن به فرمان پدر صورت میگیره

az vaziyate boloke mishe yani farayand hanooz ro hafeze ast
لینک مرجع