تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مبانی رفتار سازمانی رابینز یا مبانی مدیریت رضائیان ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
برای وقت محدود ۳ ماه و نیم تا کنکور فکر میکنید کدوم منبع مفید تر باشه برای فهم مدیریت و زدن تست های این درس. ممنون میشم از راهنماییتون Rolleyes

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(14 مهر 1392 04:08 ب.ظ)f11691 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
برای وقت محدود ۳ ماه و نیم تا کنکور فکر میکنید کدوم منبع مفید تر باشه برای فهم مدیریت و زدن تست های این درس. ممنون میشم از راهنماییتون Rolleyes

هر دو کتاب خوب هستند ولی نه برای کنکور!!!.کتاب رابینز که اگه بخواهی کامل بخونی(3جلد) فکر کنم به کنکور سال دیگه برسی!!!
به نظر من بهتره تو این وقت کم از کتابای [undefined=undefined]نکته و تست[/undefined] مثل مدرسان و پوران پژوهش استفاده کنی.البته کتاب کنکور پارسه خوبه ولی 2 جلده با حجم تقریبا زیادکه شاید نرسی.هر چند حجم اون کتابا هم خیلی کم نیست
هیچ کدوم از اینا نیستن شما باید
مبانی مدیریت رو بخونید یک جلده
سلام من کتاب رضاییان و الوانی رو تقریبا خوندم واسه ازاد رابینز هم لازمه ؟ رابینز سرفصل های اضافی داره . لطفا راهنمایی کنید . سپاس
لینک مرجع