تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظرسنجی : کتاب مهندسی نرم افزار جدید پارسه نوشته سجاد نقدعلی زنجانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
نظرتون در رابطه با کتاب جدید نرم پارسه چیه ؟
این کتاب چاپ اولشه
دوستانی که با منابع دیگه آشنا هستند و احیانا این کتاب جدید رو هم خوندند لطفا نظر بدین
با تشکر...
go up ...
من در مورد این کتاب با دکتر ارسطو خلیلی فر صحبت کردن و دکتر این کتاب رو تائید کردند و گفتند خیلی خوبه /.

دوستانی که این کتاب رو تهیه کردن بگن چظوری تهیه کردن . و ما هم تهیه کنیم .

ما شهرستان هستیم . آیا پارسه این کتاب رو تکی میفروشه و یا بازم پکیج بازی در آورده .

ممنونم . و منتظر نظر دوستان .
(30 مهر 1392 02:09 ب.ظ)swensen نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آره منم مشتاقم بدونم چجوریاس، دوستان اگه کسی میدونه اطلاع رسانی کنه
من بسیار از کتاب راضی هستم و بهترین منبع رو در حال حاضر این کتاب میدونم ( با توجه به منابع دیگه که دیدم)
یعنی از کتاب نرم افزار مدرسان هم بهتره این کتاب ؟!!!
(09 آبان 1392 04:19 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی از کتاب نرم افزار مدرسان هم بهتره این کتاب ؟!!!
بله از همه کتاب های موجود بهتر هست
(09 آبان 1392 05:12 ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 آبان 1392 04:19 ب.ظ)minami نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی از کتاب نرم افزار مدرسان هم بهتره این کتاب ؟!!!

بر اساس ویرایش هفتم پرسمن نوشته شده ؟؟؟

قیمتش چنده؟؟؟؟؟

ممنون میشم به این سوالاتم جواب بدین .
(09 آبان 1392 05:49 ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط: [ -> ]

بر اساس ویرایش هفتم پرسمن نوشته شده ؟؟؟

قیمتش چنده؟؟؟؟؟

ممنون میشم به این سوالاتم جواب بدین .
بله ویرایش 7 هست 27 هزار تومان هست
(09 آبان 1392 02:02 ب.ظ)MufcTalk.com نوشته شده توسط: [ -> ]من بسیار از کتاب راضی هستم و بهترین منبع رو در حال حاضر این کتاب میدونم ( با توجه به منابع دیگه که دیدم)

میشه لطفا مزیت این کتاب نسبت به مدرسان رو بگید؟ من مدرسان میخونم و نمیدونم به خوندنم ادامه بدم یا نه ؟ ممنون

میشه لطفا مزیت این کتاب نسبت به مدرسان رو بگید؟ من مدرسان میخونم و نمیدونم به خوندنم ادامه بدم یا نه ؟ ممنون
اگر داری یه کتاب رو میخونی (حالا هر کتابی)و ازش راضی هستی دیگه دنبال کتاب دیگر نباش. مثل پیراهنی میمونه که خریدی بعد هی بخوای ویترین مغازه ها رو نگاه کنی.. ولی اگر راضی نیستی بعد برو دنبال کتاب دیگر بگرد. برو اول فکر کن ببین کتاب مدرسان راضی هستی یا نه؟ اگه راضی هستی برای چی باید کتاب دیگر بگیری؟اگرم نیستی ببین چرا نیستی؟ ایا این کتاب جدید میتونه اون نقاط ضعف رو پوشش بده یا نه؟
من که رتبه های پارسال رو دیدم اصولا پرسمن خونده بودن!منم پرسمن میخونم یعنی خوب نیس؟آخه حجیمه اگه خوب نیس که ادامه ندم.
چه کنم دوستان؟:|
به نظر من به جای اینکه ازین شاخه به اون شاخه بپرید همون کتابی که دارید میخونید رو ادامه بدید.از نظر محتوا کتابا ۸۰درصد مشابه هستندواگرماهمون کتاب رو خوب بخونیم هشتاددرصد پیش رفتیم.تاکتاب عوض کنی و به فرمت جدید عادت کنی تازه ممکنه به این نتیجه برسی کتاب قبلی بهتر بوده یک ماه از دستت رفته
من خودم مدرسان دارم ولی هنوز نخوندمش.
حالا هرکسی هر نظری داره یا هر کدوم از کتابارو خونده بیاد بگه تا یه جمع بندی کنیم ببینیم کدومو بخونیم.
(15 آبان 1392 01:02 ق.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]اگر داری یه کتاب رو میخونی (حالا هر کتابی)و ازش راضی هستی دیگه دنبال کتاب دیگر نباش. مثل پیراهنی میمونه که خریدی بعد هی بخوای ویترین مغازه ها رو نگاه کنی.. ولی اگر راضی نیستی بعد برو دنبال کتاب دیگر بگرد. برو اول فکر کن ببین کتاب مدرسان راضی هستی یا نه؟ اگه راضی هستی برای چی باید کتاب دیگر بگیری؟اگرم نیستی ببین چرا نیستی؟ ایا این کتاب جدید میتونه اون نقاط ضعف رو پوشش بده یا نه؟

حرفتون کاملا درست هست، ولی هر سؤالی در رابطه با یک کتاب به معنی این نیست که کسی قصد تعویض کتابش رو داره یا راضی نیست یا هر چیز دیگه ای .... اینجا همه نظراتشون رو با هم تبادل میکنن، الان اومدن چند تا پست گذاشتن که حالا فلان کتاب بهترین هست، بدون هیچ استدلالی، خوب آدم نباید نسبت به چیزهایی که واسش مهمه بی تفاوت باشه....

من 4تا کتاب نرم دارم، کلی تحقیق کردم و خودم هم مقایسه کردم و مدرسان رو انتخاب و شروع به خوندنش کردم، الان هم 6 تا فصلش تموم شده و مشکلیم نداشتم تا الان. باز هم ممنون آقای جهانی از تمام راهنماییهاتون، در رابطه ای هم که میگید، حرفتون کاملا درسته...

دوستانی هم که نظری رو میذارن لطفا با توضیحات کافی بذارن، ممنون میشیم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع