تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بین مدیریت و مهندسی نرم افزار کدام را به عنوان رشته دوم انتخاب کنم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من رشته اصلیم فناوری اطلاعات میخوام ازمون بدم و تو اینکه مدیریت یا مهندسی نرم افزار شرکت کنم سردرگمم بنظرتون کدومشو شرکت کنم در کنار رشته خودم که نتیجه بده؟
منظورتون از اصلی ، اصلی در فرم انتخاب رشته هست یا اصلی یعنی چیزی که تصمیم تون برای قبولی ارشد بوده ؟

اگر مورد اول هست :
اول اینکه اگر آی تی (یا هر رشته ستاره داری) رو به عنوان رشته اصلی (رشته اول) انتخاب کنید دو امکان از شما سلب میشه :
۱- انتخاب رشته شناور دیگری به عنوان رشته دوم
۲- انتخاب رشته غیر ستاره دار به عنوان رشته دوم
به عبارت ساده تر امکان انتخاب دو رشته کلا از دست میره و فقط میتونید همون ستاره دار رو شرکت کنید

با توجه به توضیحات شما اگر همون کد مدیریت که رشته شناور هست مدنظرتونه ،با انتخاب آی تی امکان انتخابش براتون نیست (دلیلش رو بالا گفتم)
مهندسی کامپیوتر رو هم با این حالت باید به عنوان رشته اول انتخاب کنید نه رشته دوم

توضیحات بالا صرفا در خصوص ترتیب انتخاب در فرم ثبت نام بود
اگر منظورتون کلی بوده و به موارد بالا واقفید که دیگه مشکلی نیست Smile

اما در خصوص اینکه میگید کدوم بهتر نتیجه میده بستگی به شما داره که تو کدوم آمادگی داشته باشید
شما اگر زمان فعلیتون رو روی همون رشته مورد علاقه تون بذارید مفید تر به نظر میرسه تا اینکه بخواهید روی دروس مدیریت سرمایه گذاری کنید
البته خط آخر صرفا نظر شخصی بنده بود Smile
خیلی ممنونم از توجهتون و شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم
نه منظورم رشته شناور فناوری اطلاعات که رشته خودمه و دارم میخونم و درکنارش رشته مهندسی نرم هم ازمون بدم
حالا نمیدونم مهندسی نرم افزار هم امتحان بدم یانه؟
ظاهرا کنکور آیتی روز قبل کامپیوتره!!
خواهش می کنم
پارسال آی تی پنج شنبه صبح بود و مهندسی جمعه صبح
لینک مرجع