تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در خرید کارت ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلا بچه ها کسی بوده امروز ثبت نام ارشد 93 کرده باشه ؟
من واسه خرید کارت دچار مشکل شدم از حسابم کسر شده اما شماره سریال واسم نمیاد Angry
و نکته جالب این که در قسمت مشاهده مشخصات کارت فقط زده تراکنش موفقAngry
کسی با مشکل من مواجه نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟
هزینه از دست رفته بره حساب برگشت میشه ؟
معمولا در ثبت نام ها این اتفاقات میفته
اگر تا فردا برنگشت به حسابتون با سنجش تماس بگیرید
معمولا برمی گرده
ماله منم دقیقا اینجور شد.چهارشنبه صبح پولم رفت و امروز ساعت 6 شماره سریال برام اومد.نگران نباش.تا 72 ساعت برمیگرده.
برای منم همین اتقاق افتاده اما
الان زده درحال پیگیری - لطفا 30 دقیقه دیگه مراجعه نمایید
شماره نداد اما پول کم شدهSmile))
سلام

الهام جان برای من هم همین اتفاق افتاده! تازه من چند بار هم وارد کردم که شاید مشکل از این طرف باشه!!! Smile

شاید امروز این طوری شده!

کسی بوده که امروز بدون مشکل کارت بخره؟!
(17 آبان 1392 11:20 ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط: [ -> ]منم کارتم زده پرداخت ناموفق، صبر کنم تا فردا؟

برا اونا که کسر شده گفتم تا فردا صبر کنند ببینن برمیگرده . اگر از حساب شما کسر نشده که نه دیگه صبر نکنید ! دوباره پرداخت کنید Smile
(17 آبان 1392 10:47 ب.ظ)دریایه آبی پر تلاطم نوشته شده توسط: [ -> ]ماله منم دقیقا اینجور شد.چهارشنبه صبح پولم رفت و امروز ساعت ۶ شماره سریال برام اومد.نگران نباش.تا ۷۲ ساعت برمیگرده.

شوخی نکنین Wink این طوری که وقت ثبت ناممون تموم میشه!!!!!
دوستان برای بنده که پول کسر شده بود ولی شناسه نداده بود
الان شناسه داده
گویا اگه موفق بنویسه میاد بعد 30 دقیقه در قسمت مشاهده مشخصات کارت
الان می خوام این پیام نور ... بگیرم نمی ذاره عجب بساطی داریم
دوستان بالای همون اولین صفحه ثبت نام نوشته درصورت خرید کارت و ثبت نام نکردن مبلغ به حساب برمیگردد.پس اگه واستون مشکل پیش اومده و دوست دارین زودتر ثبت نام کنین تا خیالتون راحت شه یک کارت دیگه بخرین و ثبت نام کنین .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام

مگه اطلاعات کارت نباید یه شماره سفارش و یه شماره سریال باشه. ولی نمیدونم چرا به من یه شماره سفارش و 5 تا شماره سریال داده؟

ممنون میشم جواب بدین
دوستان عزیز یکی از آشنایان کارت اعتباری خریده اما متاسفانه شماره پیگیری رو یادداشت نکرده، از طرفه دیگه رمز کارت هم اس ام اس نشده است.

چه پیشنهادی می کنید؟ میتونه مجددا یه کارت اعتباری دیگه بخره و مشکلی پیش نمیاد؟

اگه از این شماره سریال استفاده نشه پولش به حسابش برگردونده میشه؟

سپاس
من به دوستان پیشنهاد می کنم کمی تامل بفرمایند تا این مشکل بانکی سنجش حل بشه و الکی حرص و جوش نزنید

تجربه ثابت کرده مهلت ثبت نام هر سال تمدید میشه Smile
امروز فکر کنم مشکل داشته سایت !حالا گذشته از هزینه اش دیوانه ام کرده هزار بار واسه علاقمندی ها تلاش کردم و نشد .فعلا تونستم رشته اصلی را ثبت نام کنم Smile
علاقه مندی ها را هم بعد ویرایش میکنم Smile
مرسی از دوستان که امیدوارم کردن و فهمیدم مشکل سراسری بود ...
SnowBlind باید برید قسمت خرید کارت /مسمت راست مشاهده مشخصات کارت شماره سفرش و مشخصاتتون را وارد کنید !
دوستان مشکل من حل شد ..شماره سریال داخل سایت سنجش مشاهده مشخصات کارت وارد شده ...
فقط مشکل جدید اینه من دو بار علاقه مندی خریدم و دو تا کارت دارم Smile
سلام
منم امروز به همین مشکل برخوردم و چند بار پرداخت کردم ولی یه بارش با اینکه زد ناموفق پول از حسابم کم شد.
الان که این تاپیکو خوندم ، رفتم دیدم یه شماره سریال برا اون باری که ناموفق بوده می ده بهم ، ولی با یه شماره سفارش دیگه که ناموفق بود هم زدم ، بهم همین سریالو داد ، حالا قضیه چیه !! این معتبره یا به همه میده ؟
چون نتونستم یکی دیگه بگیرم هنوز ثبت نام نکردم که بفهمم معتبره یا نه .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع