تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فروش سریال ثبت نام ارشد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

شاید یه کم عنوان تاپیک عجیب باشه اما! من امروز که سایت مربوط به خرید کارت مشکل پیدا کرده بود اقدام کرده بودم... و خب نمی دونستم که مشکل از اون ها هست و چندین بار شماره کارتم رو وارد کردم و در انتهای همه اون ها هم پیغام میداد که پرداختتون ناموفق بوده! ولی بعد از چند ساعت همه اون ها موفق شدن!!! Smile و البته یک سریشون هم نا موفق موندن!!!! Tongue و یک سری دیگشون رو هم به خاطر اینکه دیگه خسته شده بودم و همه رو هم می نوشت نا موفق و منم فکر می کردم که کم نمیشه از حسابم شماره سفارششون رو هم اصلا یادداشت نکردم!!!!! SmileSmile

خلاصه از از حسابم یه 200-300تومانی الکی کسر شد!!

در مورد 4 تا از اون کارت ها، شماره سفارششون رو الان دارم و سریالشون رو گرفتم!!! و خب من خودم با دو تای دیگه ای که داشتم ثبت نام کردم!!!

اگه میخواید بخرید من سریالی رو که باید وارد کنین رو بهتون میدم بدون قطعی، خرابی، کسر پول الکی ازتون مثل خودم Smile

اگه می خواستید بخرید می تونید از من بخریدش...

به هر حال 200-300 تومان کسر شده ازم Tongue
البته اونطوری که در خود سایت نوشته اگر از این سریالها استفاده نکنید پول به حسابتون برمیگرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون

از اونجا که کارای بانکیشون معلوم نیست کی انجام بشه میگم!! هنوز یه سری از شناسه ها نا موفقن ولی پول کسر شده!

الان هم 5 تا سریال دیگه علاوه بر اون چهار تا اومده! در واقع من الان 9 تا سریال ثبت نام ارشد دارم!!!!!

بچه ها خب فرقی نمی کنه که از من بخرید خوب Tongue
لینک مرجع