تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام
دوستان من دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم در مورد انتخاب موضوع سمینار در چه شاخه ای بهتر هست وارد بشم فیلدهای کاری استاد راهنمام در زمینه ی CRM و SCM استHuhHuhHuhHuhHuh
(19 آبان 1392 02:31 ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام
دوستان من دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم در مورد انتخاب موضوع سمینار در چه شاخه ای بهتر هست وارد بشم فیلدهای کاری استاد راهنمام در زمینه ی CRM و SCM استHuhHuhHuhHuhHuh

سلام،من الان این تاپیک شما رو دیدم، به احتمال تا الان سمینارتون رو هم ارائه دادین،منم رشته ام تجارت الکترونیکه و باید برا سمینار موضوع تعیین کنم و چیزی نتونستم پیدا کنم و خیلی عجله دارم، شما میتونید کمکم کنید؟
(24 اسفند 1392 02:05 ب.ظ)aylar320 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 آبان 1392 02:31 ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام

سلام،من الان این تاپیک شما رو دیدم، به احتمال تا الان سمینارتون رو هم ارائه دادین،منم رشته ام تجارت الکترونیکه و باید برا سمینار موضوع تعیین کنم و چیزی نتونستم پیدا کنم و خیلی عجله دارم، شما میتونید کمکم کنید؟

ُسلام ببخشید که منم دیر دارم جواب میدم به نظرم تو زمینه social network خوب باشه کار کنید
لینک مرجع