تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زبان IT-کتاب مجموعه سوالات کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
بنظرتون کدوم یک از کتب موجود که کنکورهای سالهای قبل آی تی رو حل کرده برای درس زبان پاسخهای بهتری داره؟
میخوام زبان کنکورهای آی تی رو بزنم اما نمیدونم کدومش بهتره.ممنون میشم کمکم کنید Smile
دوستان کسی جواب نمیده؟؟ Sad
(05 آذر 1392 09:51 ب.ظ)Good! نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان
بنظرتون کدوم یک از کتب موجود که کنکورهای سالهای قبل آی تی رو حل کرده برای درس زبان پاسخهای بهتری داره؟
میخوام زبان کنکورهای آی تی رو بزنم اما نمیدونم کدومش بهتره.ممنون میشم کمکم کنید Smile

برای زبان تخصصی کتاب دکتر مظفری (پارسه) خوب است. به نظر دکتر یوسفی، برای موفقیت در زبان باید در حد تافل یا آیلتس باشید. البته به نظر من می شه با مطالعه و وقت گذاشتن در حد 50 یا شاید بیشتر زد.
(07 آذر 1392 08:32 ب.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 آذر 1392 09:51 ب.ظ)Good! نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان

برای زبان تخصصی کتاب دکتر مظفری (پارسه) خوب است. به نظر دکتر یوسفی، برای موفقیت در زبان باید در حد تافل یا آیلتس باشید. البته به نظر من می شه با مطالعه و وقت گذاشتن در حد ۵۰ یا شاید بیشتر زد.
ممنونم
اما من منظورم کتابی بود که مجموعه سوالات کنکورهای دولتی سالهای قبل رو حل کرده باشه.میخوام زبان رو با تستهای کنکورها یاد بگیرم اما نمیدونم کدوم کتاب پاسخ بهتری برای درس زبان داره.
لینک مرجع