تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: به اشتراک گذاری پاسخ سنجش به درخواست بررسی مجدد نتیجه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
هر کی جوابش رو از سنجش گرفته این جا بزاره تا ببینیم سنجش مثل همیشه رسیدگی کرده یا نه!؟
آخه دیروز به درخواست یکی از بچه های برقی رسیدگی کرده بودن.درصدهاش هم بهتر شده بود.
وای چه خبر خوبی... امیدوار کننده بود واقعا.
(05 خرداد 1390 02:03 ب.ظ)manesht_omid نوشته شده توسط: [ -> ]هر کی جوابش رو از سنجش گرفته این جا بزاره تا ببینیم سنجش مثل همیشه رسیدگی کرده یا نه!؟
آخه دیروز به درخواست یکی از بچه های برقی رسیدگی کرده بودن.درصدهاش هم بهتر شده بود.

یعنی مثلا ایشون رتبه شون شده بوده 100. حالا اعتراض کردن و بهتر شدن مثلا شدن 70؟!

یعنی تمام رتبه های 70 به بعد یه شیفت میخورن؟!
مگه میشه؟!

منم به یکی از درصدام معترض‌ام اما چیزی نفرستادم. چون نمیشه!
مثلا فرض کنید 20 نفر که رتبشون بین 100 تا 200 بوده، اعتراضشون درست باشه، و مثلا همشون میرن زیر 100 و فردی که قبلا 101 بوده حالا میشه 121؟ مگه میشه؟!

میتونید کارنامه قبل و بعد از اعتراض دوستتونو اینجا بزارید؟!
(05 خرداد 1390 04:22 ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 خرداد 1390 02:03 ب.ظ)manesht_omid نوشته شده توسط: [ -> ]هر کی جوابش رو از سنجش گرفته این جا بزاره تا ببینیم سنجش مثل همیشه رسیدگی کرده یا نه!؟

یعنی مثلا ایشون رتبه شون شده بوده 100. حالا اعتراض کردن و بهتر شدن مثلا شدن 70؟!

یعنی تمام رتبه های 70 به بعد یه شیفت میخورن؟!
مگه میشه؟!

منم به یکی از درصدام معترض‌ام اما چیزی نفرستادم. چون نمیشه!
مثلا فرض کنید 20 نفر که رتبشون بین 100 تا 200 بوده، اعتراضشون درست باشه، و مثلا همشون میرن زیر 100 و فردی که قبلا 101 بوده حالا میشه 121؟ مگه میشه؟!

میتونید کارنامه قبل و بعد از اعتراض دوستتونو اینجا بزارید؟!

چرا که نشه؟شدنش کاری نداره،این رتبه‌ها همش علی الحسابه،اصلاباید بشه چون حق اون بیست نفر ضایع میشه اگه اینکارو نکنن.
سنجش بهش گفته که نتیجه رو تو کارنامش اعمال می کنه ولی هنوز اعمال نشده.خود سنجش یه رتبه تقریبی براش نوشته تو جواب درخواست.نوشته که بعد از اعمال درصد های جدید رتبه احتمالی شما 1170 خواهد بود.رتبه اولیه هم 3500(رشته برق قدرت)
حالا اومدیم و اعتراض کردیم رتبه از اینم بدتر شد انوقت چی؟
(05 خرداد 1390 04:43 ب.ظ)babakab110 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا اومدیم و اعتراض کردیم رتبه از اینم بدتر شد انوقت چی؟

منم از این میترسم!
(05 خرداد 1390 04:43 ب.ظ)babakab110 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا اومدیم و اعتراض کردیم رتبه از اینم بدتر شد انوقت چی؟

بستگی به رتبه ات داره.یه ریسکه ولی چاره ای نیست.برا ما که اولین و آخرین راهه.
چقدر طول میکشه تا جواب اعتراض و بدن؟!

اگه الان بفرستیم، کی جواب میدن؟!

تاحالا بچه های IT کسی جوابی نگرفته؟!
(05 خرداد 1390 05:04 ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر طول میکشه تا جواب اعتراض و بدن؟!

من دو روز پیش فرستادم اما هنوز جوابی نگرفتم.
اما تا دهم مهلت اعتراض گذاشتن.

یعنی واقعا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Huh
فقط یه خواهش از دوستان دارم اونم اینکه اگه واقعا مطمئن نیستن که اشباهی تو درصد هاشون هست اعتراض نکنن تا سازمان سنجش هم با دیدن یه عالمه اعتراض به حساب الکی بودن نذاره درخواست‌ها رو-اینجوری ممکنه‌تر و خشک با هم بسوزن
تاریخ درخواست من: 1390/03/02-1:47
نوشته هنوز در حال پیگیریه
من که بعید میدونم
شاید اون طرف پارتی داشته
واقعا یعنی میشه ؟؟؟؟ بچه‌ها کجا باید اعتراض کرد با چه تاپیکی ؟؟؟؟
من تخصصی نرم هم امده 30 ولی 55 زدم! 25 درصد کم نیس SadSad
لطفا کمک کنید
(05 خرداد 1390 06:11 ب.ظ)Ravi نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 خرداد 1390 05:04 ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر طول میکشه تا جواب اعتراض و بدن؟!

من دو روز پیش فرستادم اما هنوز جوابی نگرفتم.
اما تا دهم مهلت اعتراض گذاشتن.

مگه تا 9ام مهلت انتخاب رشته نیست؟ یعنی بعد از انتخاب رشته هم بررسی می کنن؟ عجیبه!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع