تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نمایش تعداد سلولهای تکراری در اکسل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام مهندسان عزیز ؛
من میخوام تعداد دفعاتیکه هر سلول در یک سطر تکرار میشه رو مشخص کنم. هایلات شدن موارد تکراری به کارم نمیاد. تعداد تکرار هر سلول رو میخوام.
Smile
اینجا توضیح داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا هم تنوع بیشتری رو شامل میشه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم فایلی که خودم تست کردم
مرسی. رو سیستمم بازش نکرد، آفیستون 2013 ئه؟
(24 آذر 1392 11:13 ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی. رو سیستمم بازش نکرد، آفیستون ۲۰۱۳ ئه؟

نه 2007 هست
بذارید الان نسخه Xls اش رو میذارم که در هر نسخه ای باز کنه
ممنون از شما،
من تعداد دفعات تکرار یک سلول در یک ستون رو نمیخوام. تعداد دفعات تکرار هر سلول رو در یک سطر میخوام
این دو تا صفحه رو میخونم و موارد دیگه رو، اگه به نتیجه رسیدم اینجا برای دوستان توضیحشو میذارم.
(24 آذر 1392 11:48 ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از شما،
من تعداد دفعات تکرار یک سلول در یک ستون رو نمیخوام. تعداد دفعات تکرار هر سلول رو در یک سطر میخوام

مشکلی نداره !
شما کافیه به جای رینج ستون ها رینج سطرها رو بدید

الان در اون مثال دوباره آوردم براتون

حالا یه تریک هم این وسط بگم : برا اینکه ستونها رو تبدیل به سطر کنیم انتخابشون میکنیم و بعد کپی اما موقع پیست کردن از منوی بالا زیر آیکن پیست گزینه paste special رو میزنیم و بعد تیک transpose رو میزنیم اینطوری ستونهای کپی شده در سطر ها میان و بالعکس Smile
من این فایل پایین رو با همین ترفند که گفتم و با استفاده از اطلاعات فایل قبلی درست کردم Smile
من فرمول اشتباه میزدم در نمیومد، الان حل شد. :-)
لینک مرجع