تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: عدد همبندی! it88
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
منظور از عدد همبندی در این سوال چیه؟
خودمم نمیدونستم چی بود ولی وقتی حلش کردم فهمیدم منظورش تعداد مولفه های همبندی هست
چون با این فرض که 10 تا مولفه همبندی داریم حلش کردم عدد 59 گزینه 1 را بدست آوردم

پست را اصلاح کردم.
اون گراف 5 راسی که گفته باید حداقل شامل یک دور باشه تا درخت نباشه و جدایی از اون 9 مولفه درختی که گفته باشه. پس با این اوصاف همون گزینه 1 درست میشه و جواب سوال شما هم مشخص شد
(07 دى 1392 12:08 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]خودمم نمیدونستم چی بود ولی وقتی حلش کردم فهمیدم منظورش تعداد مولفه های همبندی هست
چون با این فرض که ۱۰ تا مولفه همبندی داریم حلش کردم عدد ۵۹ گزینه ۱ را بدست آوردم

پست را اصلاح کردم.
اون گراف ۵ راسی که گفته باید حداقل شامل یک دور باشه تا درخت نباشه و جدایی از اون ۹ مولفه درختی که گفته باشه. پس با این اوصاف همون گزینه ۱ درست میشه و جواب سوال شما هم مشخص شد

منم به این پاسخ رسیدم و تاییدش میکنم.
(07 دى 1392 04:46 ب.ظ)wokesh نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 دى 1392 12:08 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]خودمم نمیدونستم چی بود ولی وقتی حلش کردم فهمیدم منظورش تعداد مولفه های همبندی هست
چون با این فرض که ۱۰ تا مولفه همبندی داریم حلش کردم عدد ۵۹ گزینه ۱ را بدست آوردم

پست را اصلاح کردم.
اون گراف ۵ راسی که گفته باید حداقل شامل یک دور باشه تا درخت نباشه و جدایی از اون ۹ مولفه درختی که گفته باشه. پس با این اوصاف همون گزینه ۱ درست میشه و جواب سوال شما هم مشخص شد

منم به این پاسخ رسیدم و تاییدش میکنم.
lممنون دوستان
لینک مرجع