تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کامپیوتر 88- منطق مرتبه اول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
بچه های کامپیوتر، یکی میتونه از جواب سوال ۵۷ سال 88 عکس بگیره؟؟ خیلی جوابشو احتیاج دارم.
سوالشو پیوست کردم.
راهیان گفته جواب میشه x=mary
اما باز تو کلیدها دیدم گفته بود
x=pit

اگه یکی ده سال کنکور کامپیوتر رو داره لطفا یه عکس از جواب این سوال بگیره. ممنون.

سوال:
[attachment=14944]
(06 بهمن 1392 09:41 ق.ظ)mhd3 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
بچه های کامپیوتر، یکی میتونه از جواب سوال ۵۷ سال ۸۸ عکس بگیره؟؟ خیلی جوابشو احتیاج دارم.
سوالشو پیوست کردم.
راهیان گفته جواب میشه x=mary
اما باز تو کلیدها دیدم گفته بود
x=pit

اگه یکی ده سال کنکور کامپیوتر رو داره لطفا یه عکس از جواب این سوال بگیره. ممنون.

سوال:

به نظر من جواب راهیان درسته
چونکه باید به تناقض برسیم
در صورتی که از راهی بخوایم بریم که به x=pit برسیم ، به تناقض نمیرسیم
(06 بهمن 1392 10:02 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من جواب راهیان درسته
چونکه باید به تناقض برسیم
در صورتی که از راهی بخوایم بریم که به x=pit برسیم ، به تناقض نمیرسیم

راهیان همزمان دوتا مکمل رو حذف میکنه و این خیلی اشتباهه.
تو فصلای قبل هم این اشتباه رو کرده بود واسه همین جواباش با سنجش یکی نیست...
-------------------------
بچه ها لطفا یکی عکس بذاره. خیلی جوابشو لازم دارم.
من ده سال کنکور ندارم که براتون عکس بگیرم ولی من یه سوالی برام پیش اومده از جمله ی شما : شما گفتین "راهیان همزمان دو تا مکمل رو حذف میکنه" ..خب رزولوشن مگه چیزی جز اینه که اگر دو لیترال که یکی از آنها با نقیض دیگری قابل یکسان سازی باشد از جمله حذف میشن یه لینک از ویکی پدیا میدم توی قسمت رزولوشن در منطق مرتبه ی اول اون پایین صفحه نوشته ...شایدم منظورتون یه چیز دیگست؟!
(06 بهمن 1392 11:01 ق.ظ)آنجلا نوشته شده توسط: [ -> ]من ده سال کنکور ندارم که براتون عکس بگیرم ولی من یه سوالی برام پیش اومده از جمله ی شما : شما گفتین "راهیان همزمان دو تا مکمل رو حذف میکنه" ..خب رزولوشن مگه چیزی جز اینه که اگر دو لیترال که یکی از آنها با نقیض دیگری قابل یکسان سازی باشد از جمله حذف میشن یه لینک از ویکی پدیا میدم توی قسمت رزولوشن در منطق مرتبه ی اول اون پایین صفحه نوشته ...شایدم منظورتون یه چیز دیگست؟!

منظورم این بود که راهیان همزمان دوجفت مکمل رو حذف میکنه. در صورتی که باید هر دفعه فقط یک جفت رو حذف کنیم.
مثلا اگه 4 تا جمله داشته باشیم دوبه دو مکمل، راهیان 4تاشو حذف میکنه.
یعنی یک فداکار پیدا نمیشه دوسه دقیقه وقت بذاره عکس بگیره؟! Sad
من جواب سنجشو ندارم
ولی این جواب پورانه. که البته گفته x=mary

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من جواب سنجشو ندارم
ولی این جواب پورانه. که البته گفته x=mary
لینک مرجع