تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) 92-93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوستان میشه خواهش کنم اگه کسی اساتید رشته ی تجارت رو می شناسه یکم اطلاعات در اختیار من بزاره کدوما بهتر هستن واسه استاد راهنما ؟مثلا بین این اساتید..جهانیان ، عبدالوند، افتخاری مقدم، تارخ، حسینعلی زاده ،ناظمی ، برومند نیا، رستمی..یا اگه استاد دیگه ای باشه ..ممنون میشم راهنماییم کنید Shy
عبدالوند تارخ و افتخاری مقدم مثل برند هستند. جهانیان هم استاد خوبیه .ناظمی چند تا از دوستام ناراضی بودند.برومند نیا استاد خیلی خوب و مهربونیه اما فکر نمیکنم بتونه دفاع کنه.
بازهم بستگی داره که شما میخواید روی چه موضوعی کار کنید .
(03 اسفند 1392 11:07 ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط: [ -> ]عبدالوند تارخ و افتخاری مقدم مثل برند هستند. جهانیان هم استاد خوبیه .ناظمی چند تا از دوستام ناراضی بودند.برومند نیا استاد خیلی خوب و مهربونیه اما فکر نمیکنم بتونه دفاع کنه.
بازهم بستگی داره که شما میخواید روی چه موضوعی کار کنید .

مرسی عزیزم..می دونی من کاملا گیج شدم هرکس یه چیزی میگه یکی میگه افتخاری خوبه بعد یه نفر دیگه میگه اصلا خوب نیست راجب تارخ جهانیان عبدالوند و حسینعلی زاذه هم همینطور، تو اگه بخای امتیاز بدی به نظرت به چه ترتیبی بهتره؟واسه استاد راهنما، من دوست دارم معتبر باشه اما نرمال هم باشه اذیت نکنه بعضی از استادا خیلی اذیت می کننUndecided
به نظر من جهانیان ،عبدالوند استادای خوبین.
در هر صورت با هر استادی که باشی اذیت میشی Big Grin فرقی نمیکنه که کی باشه .من هر کدوم از دوستام با یکی از این اساتید بودن و همشون هم اذیت می کنن Tongue
هوش تجاری .crm.scm
(04 اسفند 1392 10:56 ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من جهانیان ،عبدالوند استادای خوبین.
در هر صورت با هر استادی که باشی اذیت میشی Big Grin فرقی نمیکنه که کی باشه .من هر کدوم از دوستام با یکی از این اساتید بودن و همشون هم اذیت می کنن Tongue

Sad من با جهانیان درس نداشتم اما میگن سختگیره ،این ترم با افتخاری و تارخ درس دارم که از 2تاشون خوشم نیومدUndecided که این طور..مرسی از راهنماییت عزیزمShy
کلا دکتر تارخ درس نمیده و بچه ها خیلی ناراضین. حتی یکی از اساتید گفتن درس هوش تجاری رو بردارین به شرطی که استاد دیگه ای ارائه بده.

جهانیان رو من از لحاظ استاد راهنما گفتم.ترم گذشته جهانیان اصلا خوب نمره نداده.
پروفسور میرزاده هم به کیفیت برتر دانشگاه قزوین اعتراف کرد
میرزاده رئیس دانشگاه آزاد:

رئیس دانشگاه آزاد همچنین با اشاره به اینکه سطح دانشگاه‌های آزاد به دلیل هم افزایی بین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از سایر دانشگا‌ه‌های کشور پایین تر نیست، خاطر نشان کرد: در حال حاضر دانشگاه آزاد واحدهایی را دارد که آمادگی ورود به صنعت را دارد مثل دانشگاه آزاد قزوین که در سطح دانشگاه شریف است و از بسیاری از دانشگاه‌های منطقه نیز بالاتر است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام بر دانشجویان قزوین
کدامیک از اساتید زیر برای استاد راهنما خوبه با دلیل لطفا بگید

1 دکتر امیرمسعود افتخاری مقدم
2 دکتر اعظم باستان‏ فرد
3 دکتر کیوان برنا
4 دکتر علی برومندنیا
5 دکتر حسینعلی زاده
6 دکتر ابوالفضل حقیقت
7 دکتر وحید رستمی
8 دکتر حسن رشیدی
9 دکتر امید سجودی
10 دکتر مجتبی شاکری
11 دکتر هادی سرگلزایی
12 دکتر فرشاد صفایی سمنانی
13 دکتر کریم فائز
14 دکتر بابک کرسفی
15 دکتر محمد کلانتری
16 دکتر محمدرضا کیوانپور
17 دکتر بهروز معصومی
18 دکتر محمدشهرام معین
19 دکتر محمد رضا میبدی
20 دکتر اسلام ناظمی
با تشکر از همه دوستان
کسی درباره این اساتید اطلاعی نداره ؟
سلام.منم این ترم سمینار بهم دادن.میخواستم ببینم زمان انتخاب استاد راهنما کی هستش؟
بچه های قدیمی میگفتن استاد راهنما رو بر اساس رتبه قبولی شما تاید میکنن.حالا نمیدونم چقدر این حرفشون درسته
تا 22 /12 باید فرم را تحویل داد در غیر اینصورت خودشون انتخاب می کنند و اینکه بر اساس رتبه تعیین میشه کاملا درسته .
شما با کدوم یک از این اساتید آشنا هستید ؟
ا آخه از دانشگاه پرسیده بودم گفتن خودشون واسه انتخاب استاد راهنما خبر میدن!
یکی از بچه ها گفته بود کرسفی خوب نیست واسه استاد راهنما.من دوس دارم با یه استاد قوی بردارم مثه دکتر میبدی،بچه ها گفتن پیاده سازی هم میخواد.البته این اطلاعاتم واسه رشته هوش مصنوعی هست نه نرم افزار.
در مورد نرم افزار که اینجوری به ما گفتن و در مورد کرسفی من هم شنیدم که خوب نیست
لطفا اگر اطلاعاتی در مورد استادای دیگه داشتین بگید
با تشکر
(14 اسفند 1392 09:50 ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بر دانشجویان قزوین
کدامیک از اساتید زیر برای استاد راهنما خوبه با دلیل لطفا بگید

۱ دکتر امیرمسعود افتخاری مقدم
۲ دکتر اعظم باستان‏ فرد
۳ دکتر کیوان برنا
۴ دکتر علی برومندنیا
۵ دکتر حسینعلی زاده
۶ دکتر ابوالفضل حقیقت
۷ دکتر وحید رستمی
۸ دکتر حسن رشیدی
۹ دکتر امید سجودی
۱۰ دکتر مجتبی شاکری
۱۱ دکتر هادی سرگلزایی
۱۲ دکتر فرشاد صفایی سمنانی
۱۳ دکتر کریم فائز
۱۴ دکتر بابک کرسفی
۱۵ دکتر محمد کلانتری
۱۶ دکتر محمدرضا کیوانپور
۱۷ دکتر بهروز معصومی
۱۸ دکتر محمدشهرام معین
۱۹ دکتر محمد رضا میبدی
۲۰ دکتر اسلام ناظمی
با تشکر از همه دوستان

اگه قصدت رفتن ب کشورهای خارجیه ک "پروفسور میبدی" رو پیشنهاد می کنم بهت
اگرم ک ن. سعی کن با معصومی بر داری SleepySleepy

(15 اسفند 1392 09:26 ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد نرم افزار که اینجوری به ما گفتن و در مورد کرسفی من هم شنیدم که خوب نیست
لطفا اگر اطلاعاتی در مورد استادای دیگه داشتین بگید
با تشکر

ترم قبل با "کرسفی" داشتم. استاد دلسوزی هست ولی دل ب کار نمیده. خلاصه کسی باهاش حال نمی کنه. ولی کرسفی عاشق دانشگاست و دلش می خواد ک دانشگاه و بچه های دانشگاه توی اوج باشند.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع