تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا من که ترم 9ام تموم شده معدلم رو باید ویرایش کنم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان طبق این:
تبصره 3- دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 31/6/93 فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 30/11/92 را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون درج نموده و فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

بنده هنوز یک ترم دیگه دارم، و معدلم این ترم جاری کم تر شده .2 حالا میخوستم بدونم باید من معدلم رو تغییر بدم؟
بله شما هم مشمول این تبصره هستید .
تا اینجا معدلتون رو براساس اونچه تا پایان بهمن هست (یعنی تا همین ترمی که الان تمام شده) ویرایش کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(13 بهمن 1392 12:37 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]بله شما هم مشمول این تبصره هستید .
تا اینجا معدلتون رو براساس اونچه تا پایان بهمن هست (یعنی تا همین ترمی که الان تمام شده) ویرایش کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ببخشین میشه منم راهنمایی کنین
ترم مهر ترم آخرم بود و الان تموم کردم ، پیام نور بودم، همه نمراتم اومده اما هیچکدوم هنوز تایید نشده
به نظرتون من باید چیکار کنم؟
باید دوباره برم دانشگاه و فرم معدل بگیرم(یه بار وقت ثبت نام این کار رو کردم) ؟
یعنی درسته که تا 11/30 فارغ التحصیل میشم اما تو سیستم هنوز برام معدلی این ترم آخر حساب نشده
به نظرتون باید چیکار کنم؟
لینک مرجع