تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال 71 کنکور 90 آی تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرا گزینه ی یک؟
دوستان اگه کسی جواب تشریحی کنکور 90 IT رو داره معرفی کنید وگرنه دم به دقه باید بیام و سوال بپرسم!!!
این سوال گزینه ی ۴ که اصلا جز وابستگی نمیشه گزینه ی ۳ هم درست نیست بین دو گزینه ی ۱ و ۲ هر دو جز وابستگی ها هستن و به نظرم هر دو میتونن BCNF رو نقض کنن.
.................................
................
البته فک کنم کلید رو اشتباه گرفتم!! کلیدش چی میشه؟؟؟؟
[تصویر:  247326_79751942502641683790.jpg]
(17 بهمن 1392 11:55 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اگه کسی جواب تشریحی کنکور ۹۱ IT رو داره معرفی کنید وگرنه دم به دقه باید بیام و سوال بپرسم!!!
الان شما 90 رو میخواهید یا 91 ؟!!!
اینجا آی تی 91 هست اما 90 فقط کامپیوترش هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(17 بهمن 1392 11:55 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]چرا گزینه ی یک؟
دوستان اگه کسی جواب تشریحی کنکور ۹۱ IT رو داره معرفی کنید وگرنه دم به دقه باید بیام و سوال بپرسم!!!
این سوال گزینه ی ۴ که اصلا جز وابستگی نمیشه گزینه ی ۳ هم درست نیست بین دو گزینه ی ۱ و ۲ هر دو جز وابستگی ها هستن و به نظرم هر دو میتونن BCNF رو نقض کنن.
.................................
................
البته فک کنم کلید رو اشتباه گرفتم!! کلیدش چی میشه؟؟؟؟
[تصویر:  247326_79751942502641683790.jpg]

اگه b,c,d,e رو یک رابطه در نظر بگیریم با توجه به صورت سوال که e-->cو bc-->d در نتیجه be-->d پس تو این رابطه be میشه کلید کاندید که bcnf رو نقض نمی کنه...
(18 بهمن 1392 11:24 ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1392 11:55 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اگه کسی جواب تشریحی کنکور ۹۱ IT رو داره معرفی کنید وگرنه دم به دقه باید بیام و سوال بپرسم!!!
الان شما ۹۰ رو میخواهید یا ۹۱ ؟!!!
اینجا آی تی ۹۱ هست اما ۹۰ فقط کامپیوترش هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید حواس که نمیزارن این برف ها!!! تو صورت سوال نوشتم 90 و اینجا 91! عذرخواهی من همون 90 رو میخواستم.
مرسی که جواب دادین.
[/quote]

اگه b,c,d,e رو یک رابطه در نظر بگیریم با توجه به صورت سوال که e-->cو bc-->d در نتیجه be-->d پس تو این رابطه be میشه کلید کاندید که bcnf رو نقض نمی کنه...
[/quote]
چرا be کلید میشه؟ از کلید که به a نمیرسیم؟

[/quote]
[/quote]

چون خود سوال گفته در رابطه (جدول) b,c,d,e...
(20 بهمن 1392 12:29 ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 12:05 ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط: [ -> ]

[/quote]

چون خود سوال گفته در رابطه (جدول) b,c,d,e...
[/quote]

وااای کورم فک کنم! ناسلامتی با عینک میام پشت لپ تاپ.
خدا به خیر کنه
مرسی عزیز!
لینک مرجع