تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اندازه زمان شیار یابی در الگوریتم های حلقوی مثل c-look و c-scan
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. آیا وقتی که هد به ابتدای دیسک میاد، زمان این حرکت هم حساب میشه؟!
مثلا این رشته ارجاعات باشه(به ترتیب هز چپ به راست ) و مکان هد روی خونه 40 باشه و به سمت بالا بره
12، 20، 35، 45، 60، 80
مثلا توی c-look وقتی هد به 80 برسه و بر میگرده به 12، 68*(زمان شیاریابی) رو هم باید حساب کنیم یا زمانی نمیبره؟!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(18 بهمن 1392 01:33 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. آیا وقتی که هد به ابتدای دیسک میاد، زمان این حرکت هم حساب میشه؟!
مثلا این رشته ارجاعات باشه(به ترتیب هز چپ به راست ) و مکان هد روی خونه ۴۰ باشه و به سمت بالا بره
۱۲، ۲۰، ۳۵، ۴۵، ۶۰، ۸۰
مثلا توی c-look وقتی هد به ۸۰ برسه و بر میگرده به ۱۲، ۶۸*(زمان شیاریابی) رو هم باید حساب کنیم یا زمانی نمیبره؟!

سلام آره باید اونم حساب کنیم هم توی look و هم توی scan (که برمیگردیم به کوچیکترین خونه درخواستی)
البته این مثالی که شما زدی look نیستا scan ءِ
توی look از 80 باید بیاد 35
چی شد؟! Big Grin

منظورم c look بود. کلا الگوریتمای حلقوی

(18 بهمن 1392 11:23 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]چی شد؟! Big Grin

چی چی شد؟ Huh Big Grin
باید همه تاخیر ها حساب شه حتی اون تاخیر برگشت
مرسی برادر. خیلی ناراحت بودم بابت ای قضیه Big Grin

(18 بهمن 1392 11:31 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی برادر. خیلی ناراحت بودم بابت ای قضیه Big Grin

قربون تو داداش Wink
سلام 2 بهمن توی این پست راجع به این موضوع بحث شده بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعدم این لینک پایین رو نگاه کنید همه ی الگوریتم هارو با شکل و خیلی زیبا و ساده توضیح داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(18 بهمن 1392 02:01 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آره باید اونم حساب کنیم هم توی look و هم توی scan (که برمیگردیم به کوچیکترین خونه درخواستی)
البته این مثالی که شما زدی look نیستا scan ءِ
توی look از ۸۰ باید بیاد ۳۵

هومن جان شرمنده من یه اشتباهی کردم الان تصحیحش میکنم
البته خودتم بهش اشاره کردی
الگوریتم Look و Scan یکی هستن (تو مراجع مختلف اسمش فرق داره) و اونی که برمیگرده از اول C-look یا c-scan هست
بازم ببخشید
لینک مرجع