تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دوتا سوال از سوال 93 آیتی 92- پردازنده دو هسته ای
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اول بگم میدونم این سوال مطرح شده قبلا. توی اون لینک هم سوالم رو نوشتم اما ازونجایی که بین تعداد زیاد پست ها گم شده و وقت نیست دیگه اینجا جداگانه طرحش میکنم:
من توی این سوال دو تا سوال دارم (بر اساس جوابی که دکتر حقیقت دادند
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
یکی اینکه توی سوال ذکر نشده حافظه مشترک و انحصاری هست یا نه. مثلا اگر حافظه رو مشترک بگیریم گزینه ی یک بین زمان ۴ تا ۸ نخ هدر میره و ATT هم برابر ۷۷/۴ میشه. پس کمترین زمان رو نداره دیگه.
حالا باید کدوم حالت رو در نظر بگیریم ؟؟؟ حافظه انحصاری هست کلا آیاااا ؟؟؟؟ سوالایی دیدم که حافظه مشترک و انحصاری بوده

مورد دوم هم اینکه گزینه دو و سه که هر دو مدت زمان بیکار بودن نخ ۱ ثانیه هست. پس بر چه اساسی گزینه ۳ انتخاب شده ؟
تو همچین سوالاتی مشخصه که حافظه انحصاری هست اگه مشترک بود که دیگه مشکلی یا تاخیری نبود.
در مورد سوال دوم هم همون 3 میشه یبار حساب کنید گزینه 3 کمترین بیکاری CPu رو داره
(23 بهمن 1392 04:04 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]تو همچین سوالاتی مشخصه که حافظه انحصاری هست اگه مشترک بود که دیگه مشکلی یا تاخیری نبود.
در مورد سوال دوم هم همون ۳ میشه یبار حساب کنید گزینه ۳ کمترین بیکاری CPu رو داره

خوب راه حلی که منصوب به حقیقته این مساله رو در نظر نگرفته برای گزینه ی یک. و برای همین زمانش 71 شده وگرنه بیشتره
مورد دوم هم والا من هرچی حساب میکنم گزینه دو و سه هر دو یک ثانیه سی پی یو بیکاره
لینک مرجع