تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب زمینه پایان نامه از گرایشی دیگر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
آیا من که گرایشم نرم افزار هست میتوانم موضوع پایان نامه ام را از گرایش هوش مثل پردازش تصویر انتخاب کنم؟ جواب این سوال خیلی برام مهمه، ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند جواب دهند.
(01 اسفند 1392 04:01 ب.ظ)rastegar04 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
آیا من که گرایشم نرم افزار هست میتوانم موضوع پایان نامه ام را از گرایش هوش مثل پردازش تصویر انتخاب کنم؟ جواب این سوال خیلی برام مهمه، ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند جواب دهند.

سلام
اگر استاد موافقت کنه مشکلی نداره، البته موضوعش نباید خیلی از گرایش شما دور باشه و سعی کنین یه جوری ربطش بدین!
ممنون از پاسختون Smile
میخواستم بدونم آیا در مقطع ارشد پس از قبولی و ثبت نام در دانشگاه، امکانش هست گرایشم رو از نرم افزار به هوش تغییر بدهم؟ (گرایشم در کنکور نرم هست ولی حالا میبینم بیشتر علاقه ام به هوش هست.) همچین موردی دیدید؟
(02 اسفند 1392 11:38 ب.ظ)rastegar04 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از پاسختون Smile
میخواستم بدونم آیا در مقطع ارشد پس از قبولی و ثبت نام در دانشگاه، امکانش هست گرایشم رو از نرم افزار به هوش تغییر بدهم؟ (گرایشم در کنکور نرم هست ولی حالا میبینم بیشتر علاقه ام به هوش هست.) همچین موردی دیدید؟

آره دیده‌ام!
البته لازمه رتبه‌ی ارشد گرایش هوشتون هم برای دانشگاه قابل قبول باشه ولی جزئیاتش رو مطلع نیستم
لینک مرجع