تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
یه سوال الان نمیشه اتنخاب رشته رو عوض کنیم؟؟
آره منم دنبال همینم می خوام انخاب رشته 3وم با چهارم عوض شه؟
فک کنم بشه بچه ها ولی در کل باید دوباره ثبت نام کنید برید حوزه رفع نقض... میشه
سلام

واسه ارشد علوم تحقیقات خوابگاه میدن؟
ترمی چند میگیرن؟
ازمون ایتی هم صبح جمعست؟
دوشنبه ثبت نام کردم چهارشنبه کارت گرفتم زدم شبکه علوم تحقیقات تهران اول و مث ... پشیمونم چرا قزوین نزدم اول اشکم در اومده از دست خودم و حماقتمAngry
کسی میدونه بچه های کامپیوتر آزمونش چه موقع هست ؟
(08 خرداد 1393 12:06 ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه بچه های کامپیوتر آزمونش چه موقع هست ؟

سلام جمعه صبحه
دوستان به نظر شما سطح سولات چطور بود؟
به نظر من بیشتر شبیه جک بود هر سال همینقدر اسونه؟Huh
واقعا اسون بود مخصوصا تخصصیش
(09 خرداد 1393 10:47 ق.ظ)m-m نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان به نظر شما سطح سولات چطور بود؟
به نظر من بیشتر شبیه جک بود هر سال همینقدر اسونه؟Huh

کلا خوشحالن !!!!!
واقعا منم فکر کردم اگه هرسال اینجوریه سال دیگه یکم بخونم برم کنکورشو بدم!!!
پارسال چند ساعت بعد از ازمون یکی سوالا رو گذاشته بود
اگه دارین بزارین
بچه ها فکر می کنین با چه درصدایی با این اوصاف میشه علوم تحقیقات قبول شد؟
خدایی اگه می دونستم این قدر آسونه یکم می خوندم.
البته بعضی سوالاش واقعا بی در و پیکر بود. مثلا تو زبان آی تی اومده سوال ذخیره بازیابی رو انگلیسیش کرده بعد جواب می خواد البته بیشتر سوالای زبان این طور بود مثلا سیستم عامل رو سوال کرده بود به صورت انگلیسی و اگه شما جواب سوال در اون درس رو اگه نمی دونستی تافل هم داشتی برات فایده نداشت.
در کل خوش به حال اونایی که یکم خونده بودن.
(09 خرداد 1393 03:16 ب.ظ)rasoulzamani نوشته شده توسط: [ -> ]خدایی اگه می دونستم این قدر آسونه یکم می خوندم.
البته بعضی سوالاش واقعا بی در و پیکر بود. مثلا تو زبان آی تی اومده سوال ذخیره بازیابی رو انگلیسیش کرده بعد جواب می خواد البته بیشتر سوالای زبان این طور بود مثلا سیستم عامل رو سوال کرده بود به صورت انگلیسی و اگه شما جواب سوال در اون درس رو اگه نمی دونستی تافل هم داشتی برات فایده نداشت.
در کل خوش به حال اونایی که یکم خونده بودن.

زبان کامپیوتر هم همین بود .... اسمش زبان تخصصی بود دیگه :دی برا ما مثلا پرسیده بود به مجموعه کامپوننت های الکترونیکی که یک هدف رو دنبال می کنن چی گفته میشه ؟! گزینه هاشو زذه بود کامپیوتر ، دیوایس ، مدار !سوال ساختمان داده هم داشت
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
لینک مرجع