تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: محاسبات ابری با مهندسی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
چند سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازمیان محاسبات ابری یا مهندسی نرم افزار کدام برای انتخاب فیلد درزمینه تز ارشد بهتراست
آیا ازدوستان کسی هست که زمینه های خوب که امروزه جای کاردارند دراین دوزمینه را بدانند
چند تاموضوع هم به خودم پیشنهاد کردند می خوام ببینم کسی آشنایی داره بااین موضوعات واینکه آیا برای تز ارشد مناسب اند ،جای کاردارند؟از نظر منابع خوب هستند و..... یکسری اطلاعات دیگر

1 - محاسبات ابری و چالشهای امنیتی آن
2- متودولوژی های معماری سرویس گرا
3- ترکیب معماری سازمانی با معماری سرویس گرا
4- پیاده سازی معماری سرویس گرا
5- امنیت در معماری سرویس گرا

خواهش می کنم کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه چون قبل ازعید باید این فیلد وموضوع کاری مشخص بشه
مرسی ....
سلام
به نظر من محاسبات ابری خیلی جای کار داره امابقیه موضوعاتی که گفتین زیاد روشون کار شده
(14 اسفند 1392 03:48 ب.ظ)zeini نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
به نظر من محاسبات ابری خیلی جای کار داره امابقیه موضوعاتی که گفتین زیاد روشون کار شده

سلام
مرسی بابت پاسخ
امکانش هست براتون چند تامسائل وموضوعات مهم و روان دراین زمینه را معرفی کنید
باتشکر
سلام
موضوعات زیر بر اساس مطالعاتی که داشتم به ذهنم می رسند:
-ارزیابی کارایی در رایانش ابری
- ارزیابی کیفیت سرویس دهی در بستر ابر
- استقرار سرویس های مختلف از جمله متن باز ها در بستر ابر
- امنیت در رایانش ابری
در ساینسی مثل کلود کامپیوتینگ(به اعتقاد من همه ساینس های رو به رشد و به ویژه کلود) با سابجکت فارسی و جستجوی اون تنها راه پیش رو ؛ راه به هیچ جا وجود خواهد بود!
این رو گفتم که دوستان اگر دنبال مقاله های آبکی فارسی(که انصافا اکثرشون ارزش نگاه کردن هم ندارن) هستند یک تجدید نظر اساسی درباره تصمیمتون بکنید... شاید هم من اشتباه فکر کردم و امیدوارم که من اشتباه کرده باشم.
با سلام خدمت همه
من سمینارم در مورد امنیت در محاسبات ابری است.و پس از بررسی موضوعات امنیتی مختلف به کراس سایت رسیدم. حالا برای

پایان نامه دچار مشکل شدم. کسی پایان نامه فارسی در مورد محاسبات ابری نداره؟یا ایده چیزی؟ من هنوز نتونستم پروپزالم رو

تحویل بدم. نمیدونم باید چی کار کنم؟
لینک مرجع