تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، مدار منطقی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب مدار شون رو اینجا معرفی کنند!
من کتاب منطقی پوران را خوندم که خوب بود و منو تو منطقی مسلط کرد. یکی از نقاط قوت من همین منطقی بود. تستهاشم خوبه.
من پوران خوندم راضی بودم سوالای پارسال رو هم همش زدم و همش درس بود اما برای سوالای امسال... نمیدونم پوران دیگه کفایت کنه یا نه.من دوتا زدم یکیش غلط بود Sad
من مدرسان خوندم عالی بود همه تستهای سالای قبل رو درست میزدم اما امسال(93) غافلگیر شدم از پنج تا چهارتا غلط زدم.
الان ازین تاپیک چه نتیجه ای میشه گرفت؟ بالاخره پوران بخریم یا مدرسان شریف؟ ادم نمیتونه تصمیم بگیرهHuh
(05 آبان 1393 05:08 ب.ظ)faryadSH نوشته شده توسط: [ -> ]الان ازین تاپیک چه نتیجه ای میشه گرفت؟ بالاخره پوران بخریم یا مدرسان شریف؟ ادم نمیتونه تصمیم بگیرهHuh
من هر دو رو خوندم البته اولش کامل مدرسان رو خوندم بعد تقریبا نصف پوران.
تفاوت چندانی ندارن،فقط مدرسان واسه هر مطلب کلی توضیح داده اما پوران یه راست رفته سراغ اصل مطلب.بعضی قسمت های جزئی رو هم مدرسان نگفته اما پوران گفته.
در کل من با مدرسان راحت تر بودم.اما واقعا آنچنات تفاوتی ندارن

Sent from my C5302 using Tapatalk
(05 آبان 1393 05:49 ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 آبان 1393 05:08 ب.ظ)faryadSH نوشته شده توسط: [ -> ]الان ازین تاپیک چه نتیجه ای میشه گرفت؟ بالاخره پوران بخریم یا مدرسان شریف؟ ادم نمیتونه تصمیم بگیرهHuh
تفاوت چندانی ندارن،فقط مدرسان واسه هر مطلب کلی توضیح داده اما پوران یه راست رفته سراغ اصل مطلب.بعضی قسمت های جزئی رو هم مدرسان نگفته اما پوران گفته.

ممنون از راهنمایی تون
کتاب مدرسان شریف ایا اخر هر فصل تست داره؟ منظورم هم تست های تالیفی هست و هم کنکوریUndecided
(06 آبان 1393 02:02 ب.ظ)faryadSH نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 آبان 1393 05:49 ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون از راهنمایی تون
کتاب مدرسان شریف ایا اخر هر فصل تست داره؟ منظورم هم تست های تالیفی هست و هم کنکوریUndecided
بله آخر هر فصل هم تست های کنکور داره هم یه عالمه تست تالیفی، جواب تست ها هم تقریبا کامل گفته نه خلاصه

من مدرسان نخوندم ولی
مدار منطقی رو پارسال از پوران خوندم پر بدک نبود !
ماه آخر کتاب راهیان ارشد رو از کتابخونه گرفتم به شدت بهتر از پوران بود !!
نکته های تستیش عالی بود .

حتماً از این کتاب استفاده کنید .
یکی از تجارب قطعی من از کنکور پارسال همین بود !

در ضمن دوستان من یه نکته ای رو بگم خدمتتون
کتاب های پوران چون قدمت بیشتری دارن
همیشه سر و صدای زیادی دارن !!!
واسه همینه که انقدر زیاد معرفی میشن !!!
من که چیز خاصی از پوران ندیدم !!!
من تو ازمون کارشناسی ناپیوسته مدرسان خوندم ولی هیچی نتونستم بزنم.برای همین از معماری و مدار بدم میاد
نمیدونم چیکار کنمConfusedConfusedConfusedConfusedAngryAngryAngryAngry
من کتاب مدار منطقی از دروه کاردانی به کارشناسی مدرسان دارم.همین کافیه یا نه؟؟؟؟؟
تمام تحقیقاتم نشون میده پوران از همه بهتره و کلا توی سخت افزار از پوران کتاب بگیرید.
پوران + حل تست های متعدد از منابع مختلف !!!
آقا ما کلافه شدیم تو فصل دو مدار منطقی پوران گیر کردم این کتاب برای افراد سطح متوسط یا ضعیف اصلا به درد نمیخوره این چند روز حال منو گرفته
لینک مرجع