تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، آمار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب آمار شون رو اینجا معرفی کنند!
آمار پارسه. حرف نداره. من از درس آمار متنفر هستم و حتی توی دوره دانشگاه یک بار این درس را با 6 افتادم و دفعه بعد با 11 پاس کردم.
کتاب آمار پارسه خوبه و کامل و تستهاشم مناسب.

یکی ازدوستان نوشته بود آمار پارسه فصل آخر را خوب نگفته ولی بعد کامنتشو پاک کرد Big Grin
فصل آخر پارسه خوب گفته شده ولی زیادی توضیح داده. کسی یک بار همشو بخونه و یک بار هم مرور داشته باشه میتونه بفهمه. من خودم خیلی خوب فهمیدم ولی قبول ندارم که فصل آخر را بد گفته باشه ولی قبول دارم که زیادی توضیح داده و میتونست جمع و جورتر بگه.
خوبیه فصل آخر اینه که نیاز به تسلط زیاد نداره. تست های سال های قبل کنکور هم راحت زده میشد به شرطی که فقط بدونید چی به چی هست. تست های این فصل معمولا جنبه حفظی داشتند تا مفهومی و حلی .
فقط پارسه همین!
(11 اسفند 1392 02:43 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]آمار پارسه. حرف نداره. من از درس آمار متنفر هستم و حتی توی دوره دانشگاه یک بار این درس را با ۶ افتادم و دفعه بعد با ۱۱ پاس کردم.
کتاب آمار پارسه خوبه و کامل و تستهاشم مناسب.

یکی ازدوستان نوشته بود آمار پارسه فصل آخر را خوب نگفته ولی بعد کامنتشو پاک کرد Big Grin
فصل آخر پارسه خوب گفته شده ولی زیادی توضیح داده. کسی یک بار همشو بخونه و یک بار هم مرور داشته باشه میتونه بفهمه. من خودم خیلی خوب فهمیدم ولی قبول ندارم که فصل آخر را بد گفته باشه ولی قبول دارم که زیادی توضیح داده و میتونست جمع و جورتر بگه.
خوبیه فصل آخر اینه که نیاز به تسلط زیاد نداره. تست های سال های قبل کنکور هم راحت زده میشد به شرطی که فقط بدونید چی به چی هست. تست های این فصل معمولا جنبه حفظی داشتند تا مفهومی و حلی .

میگم این فرمولهای زیاد چند فصل اخر را چطوری حفظ کنیم؟ با حفظیات مشکل دارم.مخصوصا فرمولهای طولانی رو که تازه زود هم فراموشم میشه...انگار نه انگار قبلا حقظشون کردم
با سلام

کتاب آمار انتشارات فاطمی تالیف محمد رضا مشکانی کتابی مفهومی است و در خوانند ایجاد علاقه می نماید.

کلا کتاب های انشارات فاطمی بسیار عالی هستند. مثل 600 تست ساختمان داده از دکتر قدسی و 4 جلد ریاضی گسسته گریمالدی ترجمه دکتر رمضانی.
آمار محسن طورانی از انتشارات پارسه با انتشارات زیتون سبز فرق داره؟؟؟
میشه یه فصلایی از آمارو نخوند به خصوص فصل احتمالاتو؟ به بقیه فصلا ربطی داره؟
امار پارسه خیلی خوبه همه چیز ور توضیح داده اصلا هم از حجمش نترس زود جلو میره ولی دیگه الان باید شروع کرده باشی
دوستان یه سوال دارن، کتابای پارسه، تست و درسش با هم فرق داره؟ مثلا آمار طورانی رو یکی معرفی کرده، فقط درسه یا تست هم داره؟
(23 شهریور 1393 05:51 ب.ظ)evangeline2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه سوال دارن، کتابای پارسه، تست و درسش با هم فرق داره؟ مثلا آمار طورانی رو یکی معرفی کرده، فقط درسه یا تست هم داره؟
سلام تست و درس باهم هستن
فقط درمورد آمار حواستون باشه روی جلدش نوشته باشه مخصوص دانشجویان برق و کامپیوتر
چون مهندس طورانی 1کتاب آمار دیگه از پارسه داره که برای انسانیاس
لینک مرجع