تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، مهندسی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام بچه ها، بانک تست کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار،۱۷۰۰ تست از ۳۲ فصل کتاب پرسمن ویراست هفتم،
تالیف مهندس ابراهیم علایی و مهندس فرزانه جلایر
همه تستها را هم تشریحی جواب داده
کتاب خیلی خوبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام بچه ها، بانک تست کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار،1700 تست از 32 فصل کتاب پرسمن ویراست هفتم،
تالیف مهندس ابراهیم علایی و مهندس فرزانه جلایر
همه تستها را هم تشریحی جواب داده
کتاب خیلی خوبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(14 اسفند 1392 04:49 ق.ظ)pier نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 اسفند 1392 01:36 ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]مهندسی نرم افزار راهیان ارشد چطوره ؟ پرسمن که خیلی زیاده من اصن نمیتونم تمومش کنم موندم اینایی که میگن پرسمن خوندیم همه رو خوندن ؟!!

من 21 فصل از پرسمن نسخه 7 انگلیسی رو خوندم ،به این صورت که فصل رو روزنامه وار میخوندم تا ساختار مبحث دستم بیاد بعد با خوندن خلاصه هایی که تو سایت خود کتاب بود یه جورایی مطالب مهمش تو ذهنم برجسته میشد واگر لازم بود دوباره میرفتم تو متن اصلی که جا بیوفته برام موضوع. یه سری فایل خلاصه فارسی هم که از همینجا دانلود کرده بودم میخوندم تا اصطلاحات فارسیش مخصوصا تو تستها برام ناآشنا نباشه. سه چار فصلم که نشد بخونم و فقط خلاصه هارو میخوندم و اگه لازم بود متنو یه نگاهی مینداختم(بیشتر وقتام لازم بود ولی زمان نداشتم). برای یکی دو فصل هم اسلایدهای سامرویل رو خوندم که ولش کردم.
ایجوری 4تا تست درست تونستم بزنم که یکیشو آخر امتحان موقع چک کردن پاسخنامم شک و پاک کردم، شد 3تا درست. از نظر خودم نتیجه متوسط گرفتم.

دلیل نزدن دو تست دیگه:الان که فکر میکنم میبینم تست تحلیلی و مقایسه ای زیاد نزده بودم و اون مباحث رو عمیق نخونده بودم ، کلا هم منبع تست درست حسابی نداشتم. اگر سوالا طوری بود که محاسبات داشت مطمئنا اونا رو هم نمیتونستم بزنم.
توصیم اینه که پرسمن رو بخونید البته از روی یه ترجمه درست حسابی(من تجربه ای ندارم برای مترجما یا کتابای کنکوری) . در مورد حجمش هم که من کتاب دیگه ای نداشتم مجبور بودم اونم از رو مانیتور خوندم.
میشه ادرس سایت کتاب رو بزارید!
پوران چطوره؟؟
سلام.بچه ها من یه مشکلی دارم . کتاب مدرسان خریدم.ولی خب ترجمه است دیگه .ترجمه اش هم بد نیست
ولی من یه مشکلی دارم سرعت خوندنم خیلی کندهیعنی نمیتونم روزنامه وار بخونم روزنامه وار خوندن سه چهار صفحه م میشه دو ساعت یا بیشتر که دیگه به دقیق خونی نمیرسم چون خسته میشم. میخوام بپرسم این مشکله منه که کندم یا بقیه هم اینجورین
اخ ه وقتی کتاب ترجمه ست کلمات عجیب یا غیر روان هم داره که یاد گرفتنو سخت میکنه و کند میکنه
اگه مشکل از منه کسی میتونه برای تند خوانی کمکم کنه؟ پیشنهادی داره؟
(08 اردیبهشت 1394 06:50 ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.بچه ها من یه مشکلی دارم . کتاب مدرسان خریدم.ولی خب ترجمه است دیگه .ترجمه اش هم بد نیست
ولی من یه مشکلی دارم سرعت خوندنم خیلی کندهیعنی نمیتونم روزنامه وار بخونم روزنامه وار خوندن سه چهار صفحه م میشه دو ساعت یا بیشتر که دیگه به دقیق خونی نمیرسم چون خسته میشم. میخوام بپرسم این مشکله منه که کندم یا بقیه هم اینجورین
اخ ه وقتی کتاب ترجمه ست کلمات عجیب یا غیر روان هم داره که یاد گرفتنو سخت میکنه و کند میکنه
اگه مشکل از منه کسی میتونه برای تند خوانی کمکم کنه؟ پیشنهادی داره؟
با سلام .
نه مشکل از شما نیست. درس مهندسی نرم افزار درس پیچیده و مفهومی هستش کلا" درسی هست که برای بار اول کلی وقت می گیره و یا حتی گاهی اوقات برای بار دوم که داری این درس رو میخونی وقت می گیره ولی از دفعات بعدی روون میشین توو خوندن.تست زنی هم که دارین, دیگه رو دور میوفتین. در نهایت میخوام بگم که مشکلی نداره نگران نباشید همه اولش اینجورین ولی بعدش درست میشه و نرم افزار میشه شیرین ترین درس کنکورتون. یه نکته ای رو هم با توجه به تجربه ام از خوندن این درس بگم که اگه از زمان مناسبی شروع کنید به خوندن این درس حتما" سر موعد زمانی مناسبی به اون حد ایده آل خودتون توو این درس میرسید.
موفق باشید.
(08 اردیبهشت 1394 08:31 ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط: [ -> ]ی ا

خیلی ممنونم.
راستی به نظرتون بهترین کتاب براش ه8مین مدرسانه یا کتاب دیگه ای در کنارش توصیه می کنید؟
اگه ممکنه نظرتون رو برای منبع گسسته و ساختمان داده و طراحی برای کسی که پایه اش کمی ضعیفه بگید .البته منبعی که یا به خاطر روانیش بشه سریع خوند یا به خاطر حجمش که زیاد نیست. باز هم ازتون ممنونم
(08 اردیبهشت 1394 08:54 ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 اردیبهشت 1394 08:31 ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط: [ -> ]ی ا

خیلی ممنونم.
راستی به نظرتون بهترین کتاب براش ه۸مین مدرسانه یا کتاب دیگه ای در کنارش توصیه می کنید؟
اگه ممکنه نظرتون رو برای منبع گسسته و ساختمان داده و طراحی برای کسی که پایه اش کمی ضعیفه بگید .البته منبعی که یا به خاطر روانیش بشه سریع خوند یا به خاطر حجمش که زیاد نیست. باز هم ازتون ممنونم
براتون پیام خصوصی فرستادم. به کنترل پنل خودتون مراجعه کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع