تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پایان نامه خوشه بندی در شبکه حسگر بیسیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من به راهنمایی نیاز دارم. موضوع پروژه پایانی ام رو کاهش مصرف انرژی در شبکه بیسیم با روش خوشه بندی و انتخاب سرخوشه انتخاب کردم و در ایت مورد هم مطالعه کردم حالاکه پروپوزال نوشتم استاد میگه با کمک روش های هوش مصنوعی انجام بده ولی من هیچ علاقه و آشنایی به استفاده از الگوریتم های ژنتیک و داده کاوی یا منطق فازی و... ندارم و نمیخوام وارد بحث هوش بشم. اگه شما پیشنهادی دارین به من کمک کنید لطفا. تو مقالاتی که خونده بودم الگوریتم ارائه داده بودن و من هم با این ذهنیت پیش رفتم ولی الان موندم چکار کنم.
(18 اسفند 1392 07:23 ب.ظ)arezoo32 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من به راهنمایی نیاز دارم. موضوع پروژه پایانی ام رو کاهش مصرف انرژی در شبکه بیسیم با روش خوشه بندی و انتخاب سرخوشه انتخاب کردم و در ایت مورد هم مطالعه کردم حالاکه پروپوزال نوشتم استاد میگه با کمک روش های هوش مصنوعی انجام بده ولی من هیچ علاقه و آشنایی به استفاده از الگوریتم های ژنتیک و داده کاوی یا منطق فازی و... ندارم و نمیخوام وارد بحث هوش بشم. اگه شما پیشنهادی دارین به من کمک کنید لطفا. تو مقالاتی که خونده بودم الگوریتم ارائه داده بودن و من هم با این ذهنیت پیش رفتم ولی الان موندم چکار کنم.

منم روی این موضوع دارم کار میکنم تا چه اندازه پیش رفتین؟
لینک مرجع