تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد html
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها
کسی می دونه یه فایل اسکیمای xml و یه فایل xml رو چطور باید آدرس داد که همدیگرو بشناسن؟
در مواقع به جای علامت سوال چی باید قرار بگیره؟

xmlns:xs=؟؟؟؟
targetNamespace=؟؟؟؟
xmlns=؟؟؟؟؟
elementFormDefault=؟؟؟؟

و اینکه باید این مقدار‌ها در هر دو فایل یکسان باشه؟
try these:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام من اومدم با سوالامم

میخواستم بپرسم زیان htmlچطور میتونیم ایپی بازدید کنندگان ثبت کنیم کدش فقط نمی خواهم توضیح اشم اگر میدونید ممنون میشم..این روندش که چطور از سرور درخواست میکند
<FORM METHOD=POST ENCTYPE="multipart/form-data" ACTION="../cgi-bin/mycgi.pl">
File to upload: <INPUT TYPE=FILE NAME="upfile"><BR>
<INPUT TYPE=SUBMIT VALUE="Submit">
</FORM>

فکر کنم جوابش این باشه درسته؟
use lowercase tag و use uppercase tag در html یعنی چی؟
لطفا توضیح بدین.
مرسی
(24 خرداد 1391 11:51 ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]use lowercase tag و use uppercase tag در html یعنی چی؟
لطفا توضیح بدین.
مرسی

html تا حالا یک زبان غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف بود. اما الان چند سال هست که می خوان استانداردش کنن و از قواعد xml استفاده کنه. به همین دلیل توصیه میشه برای تگ های html از حروف کوچک استفاده بشه(مثل xml) و به این استاندارد xhtml گفته میشه . هرچند هنوز هم استفاده از این استاندارد اجباری نیست و html 4 نسبت به بزرگی و کوچکی حروف حساس نیست.
برای توضیح بیشتر می تونید توی سایت
توی بخش xhtml مطالعه کنید.
(25 خرداد 1391 12:26 ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1391 11:51 ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط: [ -> ]use lowercase tag و use uppercase tag در html یعنی چی؟
لطفا توضیح بدین.
مرسی

html تا حالا یک زبان غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف بود. اما الان چند سال هست که می خوان استانداردش کنن و از قواعد xml استفاده کنه. به همین دلیل توصیه میشه برای تگ های html از حروف کوچک استفاده بشه(مثل xml) و به این استاندارد xhtml گفته میشه . هرچند هنوز هم استفاده از این استاندارد اجباری نیست و html 4 نسبت به بزرگی و کوچکی حروف حساس نیست.

سلام
ممنون از پاسختون اما من یک سال پیش این و پرسیده بودمBig Grin
(25 خرداد 1391 02:54 ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 خرداد 1391 12:26 ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط: [ -> ]
لطفا توضیح بدین.
مرسی

سلام
ممنون از پاسختون اما من یک سال پیش این و پرسیده بودمBig Grin

سلام
بنده هم جواب سوال شما رو ندادم ! جواب سوال خانم زینب رو دادم که دیروز پرسیده بودند ! Smile
اهان!من سوال ایشون و ندیده بودم!عذر می خوام اشتباه از من بود و ممنون بابت اینکه دانسته هاتون و به اشتراک می ذارید.Smile
لینک مرجع