تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب مناسب آنالیز عددی(کمک)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی مبدونه کتاب مناسب کنکوری برای آنالیز عددی چیه؟مدرسان شریف خوبه؟
سلام
برای کنکور رشته کامپیوتر کتاب محاسبات عددی راهیان ارشد رو پیشنهاد می کنم.
اگه پایه تون تو دانشگاه خوب بوده و فقط می خواهید یه دوره ای از درسنامه و کلی تست و نمونه تست و
آزمون داشته باشید مدرسان خوبه
اما برای کسی مثل من که پایه ام نسبتا خوب بود اما مطالب به کلی فراموشم شده بود بیشتر گیج کننده نهایتا مجبور شدم کتاب پوران رو بخونم و کلاس های مهستان و شرکت کنم که خیلی کارگشا بود
یکی از دوستام که دانشجوی امیرکبیر بود راهیان ارشد و گرفته بود اصلا راضی نبود (البته به نظرم اومد که زمان زیادی روش نذاشتن اگه بیشتر وقت می ذاشتن شاید...)
اگه درسنامه براتون مهمه هر دو کتاب رو تو کتابفروشی بذارید کنار هم ببینید روند توضیح دادن کدوم بهتره
مدرسان نکته نکته ای گفته یعنی سعی کرده به بیان نکته ها فرمول ها و بیان هر نوع جزئیاتی که ممکنه ازش سوال بیاد بپردازه بعد از بیان هر نکته هم یک یا دو مثال ذکر کرده و بعد میره سراغ نکته بعدی و کاملا هر نکته را مستقل از نکته های قبل توضیح می ده برای کسی که تو دانشگاه وحدت بین مفاهیمو نفهمیده حفظ کردن این همه فرمول و نکته فقط با جعبه لایتنر و تکرار مدام ممکنه
کتاب پوران انقدر همهی جزئیات رو نگفته از اول شروع کرده تنه ی درس بعد شاخ و برگ داده مثال تا دلتون بخواد با توضیح و وحدت کلی درس ارتباط قضایا و فرمول ها اینکه چرا این فرمول بوجود اومد (کمک برای به یادآوردن سریعتر فرمول)
ارتباط مفاهیم با همدیگر و تا حدود زیادی گفته تست های تالیفی زیادی هم داره که یکی از بچه ها می گفت عینا یکی از اونها تو کنکورهای اخیر اومده (من خودم نرفتم ببینم) یه سری نکات درسی رو در حین حل تست ها متوجه می شید اما مدرسان ابتدا همه ی نکات رو می گه و در تست ها بیشتر تاکیدش روی یاد دادن روند حل مساله س.

من مدرسان رو بعد از خوندن سه فصل رها کردم و پوران خوندم (البته کلاس هم رفتم)و به نظرم سوالات کنکور مثل آب خوردن بود که شکر خدا (فک کنم) همه ی سوالاتو درست جواب دادم
لینک مرجع