تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گرایش هوش مصنوعی(2356)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(26 اردیبهشت 1393 05:14 ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 اردیبهشت 1393 09:12 ق.ظ)hhp59 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام رتبه من ۷شده و انتخابام به صورت زیر هستش. به نظر دوستان خوبه؟ بقیه دوستان انتخاباشون رابنویسند لطفا
۱-امیرکبیر
۲-شهید بهشتی
۳- شاهرود
۴- اصفهان
۵- یزد
رتبه ۷ بعد دانشگاه شاهرود و یزد! دلیل خاصی داره؟
دانشگاه شیراز تو هوش چه ایرادی داشت؟ یا حداقل شانستون رو تو دانشگاه شریف و تهران آزمایش نکردید، واقعا واسم جای سوال هست
قبول دارم که چون شما با این رتبه فقط پنج انتخاب اولتون دعوت به مصاحبه می شدید و نباید همه رو زد تهران چون ریسک اش زیاده و پنج دانشگاه اول تهران به هر دلیل ممکنه تایید نشید
ولی زدن اصفهان بعد از شاهرود هم به نوعی برام سواله

با سلام
دانشگاه شاهرود رو بدلیل نزدیکی به محل زندگی انتخاب کردم . ضمن اینکه ریسک پذیری من زیاد نیست و برای اطمینان از قبولی، دانشگاه های غیر تهران رو هم انتخاب کردم
نتیجه ماهها تلاش خودمو گرفتم
روزانه بهشتی قبول شدم
(26 مرداد 1393 04:05 ب.ظ)hhp59 نوشته شده توسط: [ -> ]نتیجه ماهها تلاش خودمو گرفتم
روزانه بهشتی قبول شدم

تبریک میگم انشالا مصاحبتون رو با مانشت بخونیم Smile
(26 مرداد 1393 04:05 ب.ظ)hhp59 نوشته شده توسط: [ -> ]نتیجه ماهها تلاش خودمو گرفتم
روزانه بهشتی قبول شدم
تبریک می گم
مبارک باشه
من هم یزد و شاهرود مصاحبه دادم احتمالا همدیگرو دیدیم. روزانه زنجان قبول شدم
(27 مرداد 1393 11:07 ب.ظ)persian2645 نوشته شده توسط: [ -> ]مبارک باشه
تبریک می گم

روزانه بهشتی قبول شدم
تبریک می گم

آیا گرایش هوش درس استعداد تحصیلی هم داره ؟ اگر میشه بگین سوالات را از کجا می تونم دانلود کنم ؟
(28 مرداد 1393 12:13 ق.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط: [ -> ]
تبریک می گم

روزانه بهشتی قبول شدم
تبریک می گم

آیا گرایش هوش درس استعداد تحصیلی هم داره ؟ اگر میشه بگین سوالات را از کجا می تونم دانلود کنم ؟
با سلام
همه رشته ها استعداد تحصیلی دارند.
کتب در این زمینه زیاد هست.من کتاب استعداد تحصیلی مدرسان شریف رو خوندم کلاس هم رفتم اما از سال قبل که اصلا نخوند ه بودم کمتر زدم
روزانه بهشتی قبول شدم

سلام و تبریک بابت قبولیتون،
لطف میکنید دانشگاه کارشناسی و ارشدتون بگید کجا بودید و رزومتون چطور بود و ازتون چیا پرسیدن؟؟؟
ممنون
(28 مرداد 1393 11:14 ق.ظ)hhp59 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 مرداد 1393 12:13 ق.ظ)Iran2014 نوشته شده توسط: [ -> ]
تبریک می گم

روزانه بهشتی قبول شدم
تبریک می گم

با سلام
همه رشته ها استعداد تحصیلی دارند.
کتب در این زمینه زیاد هست.من کتاب استعداد تحصیلی مدرسان شریف رو خوندم کلاس هم رفتم اما از سال قبل که اصلا نخوند ه بودم کمتر زدم
ممنوم اما سوالات کنکور سال گذشته یا امسال استعداد تحصیلی را از کجا می تونم دانلود کنم . من کنکور های سال گذشته را دانلود کردم سوالات این در س نبود
به این سایت مراجعه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
ببخشید این آقای (یا خانوم) رتبه 7 می شه بگین واسه درسای تخصصی چیا خوندین؟
به دنبال منبع مناسب برای این گرایش هستم متأسفانه جزوه ی خوبی هم دردسترس نیست برای خواندن!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع