تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان گل مانشتی
من یه سوال دارم : خواهش میکنم اگه میتونید راهنماییم کنید.
دانشگاه امام خمینی ره / روزانه / قزوین، در مقطع ارشد، در چه سطح علمی هست؟؟
جو شهر قزوین و فضای دانشگاه چطوره؟؟
سلام
اساتید این دانشگاه در حد متوسط هستند .من کارشناسی اونجا بودم .جو بچه ها و شهر نسبتا عالیه .جو دانشگاه یخورده مذهبیه ولی در کل خوبه . به نظرم تنها دلیل قانع کننده برای رفتن به قزوین مسافته .

فرستاده شده از HUAWEI U8950-1ِ من با Tapatalk
سلام - از نظر شهری نزدیک بودن به تهران بسیار باعث پیشرفت شهر در سال های اخیر شده و جو شهر الان خیلی خوب شده

اما دانشگاه بین المللی دانشگاه متوسطی است و تازه تاسیس و در آینده احتمالا شاهد پیشرفت آن هستیم ولی در مقایسه با دانشگاه اراک فکر نمیکنم تفاوتی کنه اما شاید یزد انتخاب کمی بهتری باشه اما مسافت هم خیلی مهم هست و نزدیکی به تهران می تونه زمینه ساز موقعیت کاری بهتری براتون بشه
بین رشت و قزوین چی؟
سطح علمی رشت بالاتر؟
خودم ساکن تهران هستم ولی سطح علمی برام مهم تره
(27 خرداد 1396 01:03 ب.ظ)mhcavalier نوشته شده توسط: [ -> ]بین رشت و قزوین چی؟
سطح علمی رشت بالاتر؟
خودم ساکن تهران هستم ولی سطح علمی برام مهم تره

سلام دانشگاه گیلان دانشگاه بهتری است از بین المللی اما قزوین به نظرم از نظر شهری و کاری بهتر هست . ضمنا دانشگاه بین المللی نزدیک دانشگاه آزاد قزوین هست پیاده 15 دقیقه راه هست که اونجا اساتید عالی ای داره هم تو گرایش شبکه که دکتر حقیقت - هم تو گرایش هوش - هم تو گرایش نرم افزار می تونین برین تو اعضای هیئت علمیش فکر نمی کنم سطح علمی دانشگاه بین المللی کم باشه ضمنا امسال قطار سریع السیر قزوین و تهران افتتاح میشه که حدود 30 دقیقه فاصله هست همش -
لینک مرجع