تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: امکانات و تعداد نفرات در هر اتاق دانشگاه اصفهان وصنعتی اصفهان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگر کسی از امکانات و تعداد نفرات در هر اتاق دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان خبر داره لطفا بگه ممنون میشم
مسلما خوابگاه در انتخاب دانشگاه نقش زیادی داره.
امکانات منظورتون چیه؟
به دانشجوهای ارشد اتاق4تخته( 4نفره میدن)..همین

چه امکاناتی منظورتون هست؟
(28 اردیبهشت 1393 01:45 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]چه امکاناتی منظورتون هست؟
امکانات خاصی که نه همین که از نظر بهداشتی مطلوب باشه و اینترنت وایرلس داشته باشه و مثلا سرویس بهداشتی برای هر طبقه اس یا هر اتاق و .... هر چیزی که به ذهن خودتون میرسه لطف کنید بگید
به ما که اتاق 6 نفره دادن... اینم از شانس ما... والا فک کنم وضعیت بچه های شبانه تو خوابگاههای خودگردان بهتر باشه....
تا جایی که من از خیلیها پرسیده بودم همه جا مثلا مشهد و شیراز به دانشجوهای ارشد اتاقای 2-3 نهایتا 4 نفره میدن... با این همه درس و سختگیری و اتاق 6 نفره... واسه لیسانس هم فک نکنم حتی اتاقا 6 نفره باشه جایی
اتاق ما4نفره بود.فکرکنم خوابگاه با اتاق4نفره در حال تعمیرات هست.اون 6نفره ها دادند به شما
خابگاه6نفره محوطه اش بهتره.اتاقهاش بزرگتره.خابگاه4نفره عین زندان بود.افسرده میشدید Smile
بنظر من مهمتر از خوابگاه و امکاناتش اینه که دانشگاه استاد خوب داشته باشه و دید استادا باز باشه که اینجا از این خبرا نیست!!!!
بیخیال این دانشگاه بشید!!!
لینک مرجع