تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: طراحی الگوریتم مدرسان یا پوران؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان لطفا راهنماییم کنن به نظرتون بعد از طراحی الگوریتم clrs و دکتر قدسی برای تست زدن کدوم کتاب مدرسان یا پوران مناسبه ؟؟البته پاسخ تستاشم خوب و روان باشه....Blush

من تعریف مدرسانو زیاد شنیدم ولی ندیدم این کتاب بر اساس clrs نوشته شده؟یا پوران مناسبه؟

از دوستانی که رتبه های خوب مانشت شدنم تقاضا میکنم راهنماییم کنن که بتونم نتیجه درستی بگیرم.Shy
سلام پیشنهاد می کنم در صورتی که مسلط هستید سراغ قدسی بروید در غیر این صورت اول یه کتاب کنکوری مثل مدرسان یا پوران بخونید بعد از تمرین و تست سراغ قدسی بروید
(31 اردیبهشت 1393 08:35 ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام پیشنهاد می کنم در صورتی که مسلط هستید سراغ قدسی بروید در غیر این صورت اول یه کتاب کنکوری مثل مدرسان یا پوران بخونید بعد از تمرین و تست سراغ قدسی بروید

ممنون دوست عزیز.
شما بین مدرسان و پوران کدوم کتابو پیشنهاد میکنید؟Shy
(31 اردیبهشت 1393 09:58 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]مدرسان، کتاب پوران فوق العاده مسخره هست!!! مثلا یکی از تستای مربوط به تعداد پردازنده ها رو اومده با جایگذاری حل کرده!!!!

شما مدرسانو خوندید برای طراحی الگوریتم ؟Shy
سلام. من از پوران راضی بودم. کتاب کم حجم و مفیدیه. پیشنهاد میکنم پوران بگیرید.
ممنون آقای Jooybari .Shy

اینجا هر کس یه پیشنهادی داره منم کاملن گیج شدم.البته دنبال کتاب حجیم نبودم برای همین میخواستم پوران بگیرم ولی مدرسان تعریفشو زیاد شنیدم هیچ کدومشن ندیدم پوران معمولا کتاباش یه قالبه مثل گسسته که زیادی فرمولیه...ولی دوست دارم مفهومیم توضیح داده باشه.....
کسی میتونه فهرست کتاب طراحی مدرسان رو اینجا قرار بده؟
(31 اردیبهشت 1393 10:45 ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط: [ -> ]تا وقتی مدرسان نخوندی، حرف از پوران نزن خواهشاً

عزیز من شما اگه مدرسان و پوران رو خوندید بگید چه مزیت و عیبی دارن! من تجربه خودم رو گفتم. با توجه به اطلاعاتی که از این درس داشتم و مطالبی که از این کتاب خوندم و وقتی که صرف کردم و نتیجه ای که گرفتم از این کتاب راضی بودم. قیمت کتابش به کنار. به نظرم ایرادی که به کتاب پوران وارده اینه که تستهای کنکور رو با راه حل کامل حل نکرده.

(31 اردیبهشت 1393 10:46 ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون آقای Jooybari .Shy

اینجا هر کس یه پیشنهادی داره منم کاملن گیج شدم.البته دنبال کتاب حجیم نبودم برای همین میخواستم پوران بگیرم ولی مدرسان تعریفشو زیاد شنیدم هیچ کدومشن ندیدم پوران معمولا کتاباش یه قالبه مثل گسسته که زیادی فرمولیه...ولی دوست دارم مفهومیم توضیح داده باشه.....

سلامت باشید. برای تست پیشنهاد میکنم کتاب 600 تست دکتر قدسی رو بگیرید. سوالاش مشابه سوالات کنکوره.
اگه دنبال کتاب خوب هستید که برید سراغ clrs. اگر نه که همون پوران کفایت میکنه.
سلام
اگر زمان دانشگاه شما این درسو خوب و پایه ای خوندید همون پوران هم براتون کافیه !

ولی من مدرسان رو خیلی بیشتر میپسندم

هرچند حجم زیادی داره ولی مزیتش اینه که شما رو حداقل از شر خوندن کتاب CLRS راحت میکنه!
دقیقا مثل سیستم عامل حقیقت با اینکه حجم زیادی داره ولی همه عاشق خوندنش هستن مطمئنم اگر خودتون توی کتاب فروشی و تجربه ای که نسبت به مطالعه این درس دارید برید دو تا کتاب رو مقایسه کنید مدرسان رو انتخاب میکنید
از همه دوستانی که نظراتشون گفتن سپاسگذارم....Shy
بچه ها ممنون از راهنمایی همگی منم کتاب مدرسان رو تهیه کردم به من که خیلی کمک کردین ممنونم از همگی
undefined
لینک مرجع