تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین روش برای خوندن Grammer in Use
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
باتوجه به توصیه بچه ها من تصمیم گرفتم برای گرامر کنکور ارشد، از کتاب Grammer in Use استفاده کنم.
به نظرتون خوندن این کتاب به چه شکل مفید هست؟
بعد از هر مبحث دوباره مرور بشه؟
خلاصه برداری بشه؟؟
همزمان تست از سایر کتب هم زده بشه؟
...
نظزی ندارید؟؟ Sad
کسی نمی دونه این کتاب رو چطور بخونم تا تاثیرش بیش تر باشه؟؟؟
(02 خرداد 1393 08:47 ب.ظ)زینب66 نوشته شده توسط: [ -> ]نظزی ندارید؟؟ Sad
کسی نمی دونه این کتاب رو چطور بخونم تا تاثیرش بیش تر باشه؟؟؟

سلام
معمولا این کتاب رو در کنار کتاب های دیگه می خونن ، مثلا من با top notch دیدم ، اینطوری که شما یک یونیت از کتاب آموزشی می خونید بعد گرامر مربوط به او یونیت رو از grammar in use کامل می خونین
موفق باشید.
هر درس رو بخونین به صورت دقیق و بعد بشینید تمرین ها شو حل کنید. به همین شکل ادامه بدید ضمن اینکه درس های قبلی رو هم مرور میکنین.
فقط این نکته رو در نظر بگیرید که به صورت موثر بخونین یعنی بفهمین منطقشو و نه اینکه صرفا حفظ کنید.
سلام
معمولا این کتاب رو در کنار کتاب های دیگه می خونن ، مثلا من با top notch دیدم ، اینطوری که شما یک یونیت از کتاب آموزشی می خونید بعد گرامر مربوط به او یونیت رو از grammar in use کامل می خونین
موفق باشید.
[/quote]

روش خوندن top notch به چه صورت هست؟
میشه این کتاب رو کمی معرفی کنید؟
ممنون
(03 خرداد 1393 11:46 ب.ظ)زینب66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
موفق باشید.

روش خوندن top notch به چه صورت هست؟
میشه این کتاب رو کمی معرفی کنید؟
ممنون
[/quote]

۱۲ تا کتابه. بسیار شیرین توضیح داده.گرامر ها به زبان ساده توضیح داده شده و سعی شده در هر درس خیلی کوتاه و مفید گرامر را توضیح دهد.من ۱۲ تا شو خوندم و بسیار هم لذت بردم ولی حتما تمرینهای خود کتاب رو هم حل کنید.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
در کنار این کتاب حتما باید تستای کنکورم بزنید. چون in use و هر کتاب گرامر دیگه ای خیلی راحت بنظر میاد. سختی و تفاوت مطالب با تست زدن مشخص میشه
لینک مرجع