تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست چند فصل از کتاب دکتر حقیقت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من میخواستم برای امتحانات پایان ترم از کتاب دکتر حقیقت استفاده کنم به نمایندگی پارسه تو شهرمون سر زدم(شهرستانیم) منتها گفتن تموم شده و اگه بخواین سفارش میدیم ماه دیگه میاد
ولی تا اون موقه که من دیگ امتحانمم دادم
واس همین رفتم از سایته پارسه،آنلاین خریداری کنم
که هزینه پست پیشتاز رو22هزارتومان نوشته بودن درواقع اگ بخوام کتابو به صورت اینترنتی بخرم میشه 52هزارتومن و این واقعا زیاده
من از فصل 5 به بعدشو میخوام یعنی از بن بست تا آخر که واسه قسمت پایانترممونه
خیلی خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که امکانش رو دارن این فصلهارو برام ایمیل کنند واقعا لطف میکنند
یک دنیا سپاس
اوه اوه خیلی حجیمه میدونین چند صفحه س؟
از جای دیگه بخونین خیلی بهتره ها، تقریبا چیزی که خاستین ٢٠٠ صفحه س، من خیلی دوس دارم کمکتون کنم اما اول بگین مطمعنین؟ کسی دیگه هست ایا که تقسیم کنیم؟ من نهایتا یه فصلو بتونم کمک کنم
بازم میگم جای دیگه بخونین بهتره ها، من خودم همین الان دقیقا دارم سیستم میخونم برای امتحان دانشگام، و دارم تننباوم زبان اصلی میخونم، حقیقت جلومه و نگاشم نکردم
سلام. وقت بخیر. دوست عزیز ما حق انتشار این کتاب رو نداریم. من هم اگه جای شما بودم حاضر نبودم همچین هزینه رو برای کتاب پرداخت کنم ولی نمیتونیم اجازه بدیم این کتاب بدون اجازه مولف، اسکن و آپلود بشه.
موضوع رو میبندم. موفق باشید.
لینک مرجع